1. 50 Z muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Míka Tomáš 2003 LoBe 37.80 7/3 294
2. Zástava Jan 2003 PKPí 38.09 7/6 288
3. Cihlář Jakub 2003 LoBe 38.68 7/5 275
4. Drahoš Jan 2004 RPl 39.10 7/7 266
5. Klepač Tomáš 2003 SlPl 40.04 7/8 248
6. Hlaváč Jan 2004 SlPl 40.34 6/5 242
7. Uxa Lukáš 2003 LoBe 41.03 4/5 230
8. Grohmann Jan 2004 RPl 41.82 7/2 217
9. Nosek Jan 2004 SpHoř 42.19 6/4 212
10. Vaculík Dalibor 2004 SlPl 43.19 5/4 197
11. Petřík Lukáš 2003 SlPl 43.36 6/2 195
12. Novotný Pavel 2003 LoBe 43.39 6/6 195
13. Laszák Robert 2003 PLČB 44.82 4/3 176
14. Marášek Kryštof 2003 PKMo 45.08 6/8 173
15. Václavík Jiří 2004 FEZKO 45.40 5/2 170
16. Fišer Jan 2003 SlPl 45.92 2/4 164
17. Nejepsa Filip 2003 LoBe 45.98 4/6 163
18. Mňuk Richard 2004 PKJH 46.02 5/6 163
19. Hrouda Jakub 2004 PLAF 47.51 4/8 148
20. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 48.44 3/4 140
21. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 49.51 2/6 131
22. Krupka Robin 2004 PKMo 51.06 3/5 119
23. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 53.43 2/8 104
24. Vávra Petr 2003 FEZKO --- 1/2 0

1. 50 Z muži - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Borovka Denis 2005 KSPKl 41.76 6/3 218
2. Valečka Jan 2005 LoBe 41.91 4/4 216
3. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 42.70 6/7 204
4. Novotný Lukáš 2005 PKMo 42.88 5/8 202
5. Palata Štěpán 2005 LoBe 43.22 6/1 197
6. Vokáč Šimon 2005 TJKt 45.07 5/5 174
7. Hašek Daniel 2005 PKMo 45.70 5/3 166
8. Krejčíř Matyas 2005 PKJH 45.77 5/7 166
9. Plhal Dominik 2005 LoBe 47.28 7/1 150
10. Tauchman Lukáš 2005 PLČB 48.13 2/5 143
11. Lenner Adam 2006 PLAF 48.27 4/1 141
12. Bouzek Pavel 2006 PLČB 48.69 5/1 138
13. Novotný Tomáš 2005 PKMo 49.28 4/2 133
14. Gemov Vít 2006 SlPl 50.70 3/3 122
15. Tesař Marcel 2005 PKPí 50.88 4/7 121
16. Dostál Filip 2005 KSPKl 52.82 3/6 108
17. Švejda Ondřej 2005 FEZKO 56.60 2/3 88
18. Staněk Alexandr 2006 SlPl 57.62 3/1 83
19. Karas Lukáš 2005 PKMo 57.75 3/7 82
20. Hanzlíček Daniel 2006 SlPl 59.61 2/2 75
21. Kubač Josef 2005 KSPKl 01:00.26 3/8 73
22. Dušek Petr 2005 KSPKl 01:00.83 3/2 71
23. Halla Jakub 2005 TrChb 01:02.17 1/4 66
24. Sýkora Vítek 2005 SlPl 01:03.91 2/1 61
25. Šavlík Daniel 2005 SlPl 01:10.73 2/7 45


2. 50 Z ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Novosádová Julie 2004 TJKt 38.98 7/5 391
2. Železná Kateřina 2003 KPSRa 41.08 7/3 334
3. Veselá Barbora 2004 PLČB 41.31 7/1 328
4. Voračková Eliška 2003 RPl 41.52 6/4 323
5. Gebauerová Emma 2003 PLAF 42.23 6/8 307
6. Činovská Karolína 2004 FEZKO 43.27 6/5 286
7. Prošková Agáta 2004 USK 44.14 7/4 269
8. Smith Charlotte 2004 Boh 45.59 6/7 244
9. Urbanová Alena 2003 USK 45.94 5/2 239
10. Žáčková Julie 2003 LoBe 46.14 5/8 236
11. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 46.17 5/3 235
12. Bryxová Sára 2003 PLČB 46.32 6/3 233
13. Pospíšilová Kateřina 2004 PKMo 46.42 6/2 231
14. Gregorová Vanda 2004 PKJH 46.80 5/4 226
15. Myšková Aneta 2004 FEZKO 49.19 4/2 194
16. Kozová Anastázie 2004 LoBe 50.21 4/6 183
17. Trnková Justina 2004 LoBe 51.97 4/8 165
18. Hořínková Liliana 2004 TJPra 53.64 3/2 150
19. Šandová Terezie 2003 FEZKO 54.36 2/3 144
20. Klímová Kateřina 2004 KPSRa 56.33 3/6 130
21. Holická Anna 2004 PKPí 57.50 3/8 122
22. Nováčková Karolína 2003 PKPí 58.59 3/3 115

2. 50 Z ženy - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Manová Hana 2005 FEZKO 41.97 7/8 313
2. Vacková Natálie 2005 SlPl 42.11 7/6 310
3. Vokatá Eliška 2006 FEZKO 44.30 4/7 266
4. Bouzková Vanesa 2006 PLČB 44.40 7/7 264
5. Jílková Pavla 2005 KSPKl 44.75 6/1 258
6. Vaňková Barbora 2005 SlPl 45.76 7/2 242
7. Bohmová Tereza 2006 PLAF 47.88 6/6 211
8. Laníčková Alexandra 2005 PLAF 49.51 5/5 191
9. Kohoutová Zdeňka 2006 KSPKl 49.70 3/7 189
10. Čadková Eliška 2005 PKJH 51.03 5/7 174
11. Herdová Anežka 2005 PLAF 51.91 4/5 165
12. Černá Sára 2006 PKMo 51.93 5/1 165
13. Venturová Daniela 2005 USK 52.59 4/4 159
14. Kakosová Aneta 2006 TJTá 52.80 5/6 157
15. Hornychová Michaela 2005 PKMo 54.49 4/3 143
16. Tučková Tereza 2007 PLČB 55.81 1/5 133
17. Říhová Natálie 2006 SlPl 56.65 3/4 127
18. Macholdová Markéta 2006 TJTá 56.96 2/2 125
19. Šveinarová Aneta 2005 KSPKl 57.35 3/1 123
20. Jodasová Kristýna 2006 KPSRa 58.64 3/5 115
21. Muziková Amálie 2006 KSPKl 01:01.70 4/1 99
22. Smetanová Renata 2005 FEZKO 01:01.86 2/5 98
23. Kolářová Natálie 2006 PKPí 01:03.36 2/6 91
24. Zelenková Sára 2006 PKPí 01:03.99 2/4 88
25. Jirásková Julie 2006 PKPí 01:05.34 1/4 83
26. Rodová Barbora 2005 KSPKl 01:05.54 2/1 82
27. Voldřichová Karolína 2006 PKPí 01:07.04 2/7 77
28. Kheilová Veronika 2006 SlPl 01:07.62 1/3 75


3. 200 VZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Zach Ondřej 1997 PLČB 02:01.20 4/7 668 I. VT
100 m: 01:00.37
2. Šálek Marek 1998 PKPří 02:02.89 4/4 641 II. VT
100 m: 01:00.33
3. Bartůněk Jan 1997 PKPří 02:03.18 4/5 636 II. VT
100 m: 59.88
4. Machník Tomáš 1998 PKPí 02:20.50 2/6 429 III. VT
100 m: 01:06.93
5. Slaboch Vojtěch 1997 USK 02:24.81 1/5 392
100 m: 01:06.76
6. Pecháček Martin 1997 PKKBr 02:26.76 2/7 376
100 m: 01:08.71
7. Budil Martin 1998 USK 02:41.09 1/7 284
100 m: 01:16.82

3. 200 VZ muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 02:02.33 4/2 650 II. VT
100 m: 59.42
2. Svoboda Kristián 2000 PKPí 02:04.75 4/8 612 II. VT
100 m: 01:01.10
3. Čermák Václav 2000 RPl 02:05.74 4/1 598 II. VT
100 m: 01:00.51
4. Dvořák Jan 2000 USK 02:07.76 2/4 570 II. VT
100 m: 01:01.27
5. Dvořák Šimon 1999 PLČB 02:09.29 3/4 550 II. VT
100 m: 01:02.26
6. Štemberk František 1999 SlCho 02:09.80 4/3 544 II. VT
100 m: 01:02.44
7. Lhotka Michal 2000 AšMB 02:13.17 3/5 503 III. VT
100 m: 01:03.77
8. Volf Jakub 1999 SlCho 02:14.11 4/6 493 III. VT
100 m: 01:05.34
9. Boukalík Radek 2000 PLČB 02:17.36 3/6 459 III. VT
100 m: 01:04.50
10. Kouba Alois 1999 NePK 02:17.54 3/7 457 III. VT
100 m: 01:05.33
11. Švehla František 2000 LoBe 02:25.23 2/5 388
100 m: 01:07.92
12. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 02:25.61 2/1 385
100 m: 01:11.55

3. 200 VZ muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Slaboch Matěj 2001 LoBe 02:10.94 3/3 530 III. VT
100 m: 01:03.46
2. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 02:19.69 3/1 436 III. VT
100 m: 01:08.44
3. Souček Marek 2002 KSPKl 02:20.13 3/2 432 III. VT
100 m: 01:06.73
4. Velykyy Vladyslav 2002 RPl 02:25.48 2/2 386
100 m: 01:10.66
5. Ludvík David 2002 LoBe 02:25.75 3/8 384
100 m: 01:13.98
6. Tůma Matouš 2001 KSPKl 02:28.56 2/3 363
100 m: 01:10.62
7. Palata Jan 2001 LoBe 02:38.93 2/8 296
100 m: 01:16.37
8. Švec Petr 2002 RPl 02:40.46 1/4 288
100 m: 01:16.83
9. Pešek Filip 2001 PORUM 02:49.75 1/2 243
100 m: 01:19.90

3. 200 VZ muži - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 02:39.43 1/3 293
100 m: 01:17.22
2. Klepač Tomáš 2003 SlPl 02:45.49 1/1 262
100 m: 01:18.50
3. Cihlář Jakub 2003 LoBe 02:48.87 1/6 247
100 m: 01:20.34
4. Kolman Vít 2004 KSPKl 02:55.22 1/8 221
100 m: 01:20.98


4. 200 VZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šilhanová Štěpánka 1998 SlCho 02:09.61 4/4 741 I. VT
100 m: 01:02.09
2. Bednářová Anna 1998 PLČB 02:24.11 2/4 539 III. VT
100 m: 01:09.33
3. Chlupová Simona 1998 PLČB 02:30.59 2/2 473 III. VT
100 m: 01:12.02

4. 200 VZ ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Butalová Pavlína 1999 PLČB 02:09.65 4/3 741 I. VT
100 m: 01:03.32
2. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 02:10.82 4/5 721 I. VT
100 m: 01:03.33
3. Mourková Daniela 2000 USK 02:18.67 4/6 605 II. VT
100 m: 01:06.94
4. Kafková Karolína 2000 KSPKl 02:19.84 3/3 590 II. VT
100 m: 01:08.72
5. Drdová Věra 2000 KSPKl 02:20.12 4/7 587 II. VT
100 m: 01:08.51
6. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 02:20.54 4/1 582 II. VT
100 m: 01:07.67
7. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 02:21.70 3/4 567 II. VT
100 m: 01:08.57
8. Jenčková Markéta 1999 SlCho 02:21.92 3/1 565 II. VT
100 m: 01:09.13
9. Kyselová Michaela 1999 PKKBr 02:25.70 4/2 522 III. VT
100 m: 01:08.60
10. Novotná Veronika 2000 PKPří 02:26.45 3/2 514 III. VT
100 m: 01:10.50
11. Hrubá Kateřina 1999 USK 02:31.43 1/7 465 III. VT
100 m: 01:12.29
12. Bártíková Lucie 1999 SlPl 02:36.18 2/5 424 III. VT
100 m: 01:12.68
13. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 02:37.38 3/8 414
100 m: 01:15.27
14. Kolmanová Julie 2000 KSPKl 02:37.43 2/3 414
100 m: 01:16.25
15. Šantínová Denisa 2000 SlPl 02:40.29 2/1 392
100 m: 01:17.65
16. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 02:47.85 1/8 341
100 m: 01:18.15
17. Boušová Alice 2000 RPl 02:49.40 1/1 332
100 m: 01:19.22

4. 200 VZ ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vodičková Michaela 2002 RPl 02:24.29 4/8 537 III. VT
100 m: 01:09.46
2. Sýkorová Klára 2001 LoBe 02:27.23 3/6 506 III. VT
100 m: 01:10.29
3. Tesaříková Anna 2001 PKKBr 02:29.26 3/5 485 III. VT
100 m: 01:06.61
4. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 02:30.92 3/7 470 III. VT
100 m: 01:12.47
5. Vopatová Veronika 2002 PKMo 02:41.72 2/6 382
100 m: 01:17.44
6. Pašková Tereza 2002 PKMo 02:42.32 2/8 377
100 m: 01:20.03
7. Soumarová Adéla 2001 TJPra 02:43.09 1/3 372
100 m: 01:16.09
8. Petrásková Patricie 2001 PORUM 02:45.62 1/6 355
100 m: 01:21.33
9. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 02:51.90 2/7 318
100 m: 01:22.49

4. 200 VZ ženy - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kinterová Terezie 2004 PKJH 02:38.36 1/4 407
100 m: 01:15.58
2. Krobová Hana 2004 KSPKl 02:42.55 1/5 376
100 m: 01:19.00
3. Bradáčová Ema 2003 KSPKl 02:52.22 1/2 316
100 m: 01:20.89


5. 100 P muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Češka Jakub 1998 PKČL 01:12.14 6/4 580 II. VT
2. Budil Martin 1998 USK 01:34.10 5/8 261

5. 100 P muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Dřevínek Martin 1999 LoBe 01:12.23 6/5 578 II. VT
2. Dvořák Jan 2000 USK 01:12.55 6/3 570 II. VT
3. Trnka Tobiáš 2000 LoBe 01:14.17 6/6 534 III. VT
4. Kareš Petr 2000 PKPří 01:17.50 6/7 468 III. VT
5. Míka Jakub 2000 PKMo 01:18.48 6/2 450 III. VT
6. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:25.29 6/8 351
7. Hora Adam 1999 RPl 01:33.06 4/5 270

5. 100 P muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Palivec Adam 2001 PKPí 01:27.24 5/4 328
2. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 01:29.61 5/3 303
3. Franěk Matěj 2002 RPl 01:31.50 5/5 284
4. Slezáček Jan 2001 PLAF 01:35.05 4/6 254
5. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 01:38.23 4/2 230
6. Urban Josef 2001 PLČB 01:38.27 4/4 229
7. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 01:39.25 4/7 223
8. Ředina Petr 2002 FEZKO 01:42.28 3/8 203
9. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 02:01.10 2/1 123

5. 100 P muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kůželka Tomáš 2003 RPl 01:28.00 6/1 320
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 01:31.72 5/6 282
3. Lizec Jan 2003 SpHoř 01:32.21 5/2 278
4. Uxa Lukáš 2003 LoBe 01:33.83 5/1 264
5. Průdek Jan 2003 PKMo 01:34.83 5/7 255
6. Vaculík Dalibor 2004 SlPl 01:46.29 3/6 181
7. Stanovský Jakub 2004 PLČB 01:48.00 3/4 173
8. Nejepsa Filip 2003 LoBe 01:48.20 3/2 172
9. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 01:48.61 2/4 170
10. Trávníček Adam 2004 PLČB 01:49.54 3/1 166
11. Krupka Robin 2004 PKMo 01:53.62 3/7 148
12. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 01:54.85 1/6 144
13. Fišer Jan 2003 SlPl 02:00.73 1/5 124

5. 100 P muži - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 01:35.96 4/3 246
2. Palata Štěpán 2005 LoBe 01:39.21 3/5 223
3. Valečka Jan 2005 LoBe 01:43.51 4/8 196
4. Novotný Lukáš 2005 PKMo 01:46.82 4/1 179
5. Petlička Jakub 2005 RPl 01:53.01 2/6 151
6. Švejda Ondřej 2005 FEZKO 01:53.32 2/7 150
7. Hašek Daniel 2005 PKMo 01:56.14 2/2 139
8. Tauchman Lukáš 2005 PLČB 01:57.10 2/8 136
9. Plhal Dominik 2005 LoBe 02:00.48 1/4 125
10. Borovka Denis 2005 KSPKl 02:01.75 3/3 121
11. Karas Lukáš 2005 PKMo 02:01.96 2/5 120
12. Bartoš Vít 2007 FEZKO 02:05.82 1/3 109
13. Novotný Tomáš 2005 PKMo 02:06.04 2/3 109
14. Sýkora Vítek 2005 SlPl 02:17.42 1/2 84
15. Veselý Vít 2006 TrChb 02:21.57 1/1 77


6. 100 P ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kopřivová Romana 1997 PKJH 01:23.66 12/6 514 III. VT

6. 100 P ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 01:21.86 12/7 549 II. VT
2. Novotná Veronika 2000 PKPří 01:25.80 12/3 477 III. VT
3. Hašková Alena 1999 TJKt 01:26.27 12/1 469 III. VT
4. Marková Eliška 2000 RPl 01:29.93 11/4 414
5. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 01:30.83 10/4 402
6. Železná Michaela 1999 KPSRa 01:31.09 12/8 398
7. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:31.27 11/3 396
8. Šantínová Denisa 2000 SlPl 01:33.03 12/4 374
9. Kofroňová Kateřina 2000 RPl 01:33.34 11/2 370
10. Hrubá Kateřina 1999 USK 01:34.58 11/1 356
11. Hladovcová Anna 2000 PKJH 01:36.77 10/1 332
12. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:37.76 9/4 322
13. Vaicová Markéta 2000 RPl 01:39.84 9/5 302
14. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:44.10 9/8 267
15. Neradová Lucie 2000 USK 01:46.57 7/4 249
16. Hladovcová Iva 2000 PKJH 01:47.75 6/3 241

6. 100 P ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Tesaříková Anna 2001 PKKBr 01:25.74 12/5 478 III. VT
2. Novotná Monika 2001 PKMo 01:31.97 11/5 387
3. Dvořáková Magdalena 2001 PLČB 01:32.20 12/2 384
4. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 01:33.75 11/7 365
5. Čadková Kateřina 2002 PKJH 01:34.16 10/2 361
6. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 01:34.81 11/8 353
7. Schneiderová Sabina 2002 USK 01:35.68 10/3 344
8. Krákorová Sabina 2001 PORUM 01:36.69 10/5 333
9. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 01:38.77 8/3 312
10. Hašková Zuzana 2002 TJKt 01:38.84 9/1 312
11. Venturová Monika 2002 USK 01:42.44 9/7 280
12. Sýkorová Klára 2001 LoBe 01:43.20 5/4 274
13. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 01:43.58 8/5 271
14. Herdová Barbora 2002 PLAF 01:43.87 8/2 269
15. Zdeňková Klára 2001 PLAF 01:49.59 7/3 229
16. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 01:51.12 8/6 219

6. 100 P ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 01:32.63 11/6 379
2. Švandová Johana 2004 PKPí 01:33.86 10/8 364
3. Pavelková Alena 2003 FEZKO 01:34.05 9/3 362
4. Paclíková Karolina 2003 TJPra 01:37.32 10/6 327
5. Prošková Agáta 2004 USK 01:37.76 10/7 322
6. Myšková Aneta 2004 FEZKO 01:39.43 8/1 306
7. Hořejší Lucie 2003 TJKt 01:39.79 9/6 303
8. Becková Jolana 2004 TJPra 01:40.62 8/4 296
9. Činovská Karolína 2004 FEZKO 01:42.01 7/5 284
10. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 01:42.56 6/4 279
11. Smith Charlotte 2004 Boh 01:46.05 7/2 252
12. Bryxová Sára 2003 PLČB 01:46.49 5/1 249
13. Veselá Barbora 2004 PLČB 01:46.65 5/2 248
14. Gregorová Vanda 2004 PKJH 01:47.21 7/1 244
15. Pospíšilová Kateřina 2004 PKMo 01:47.56 7/7 242
16. Říhová Denisa 2004 SlPl 01:47.59 7/8 242
17. Trnková Justina 2004 LoBe 01:47.73 7/6 241
18. Neumanová Šárka 2004 PLAF 01:49.81 6/2 227
19. Gebauerová Emma 2003 PLAF 01:50.40 6/5 224
20. Pekárková Eliška 2003 PKPí 01:50.52 4/4 223
21. Vraštiaková Anna 2003 KSPKl 01:50.91 4/3 221
22. Žáčková Julie 2003 LoBe 01:52.34 6/6 212
23. Šandová Terezie 2003 FEZKO 01:54.26 6/7 202
24. Hořínková Liliana 2004 TJPra 01:55.93 4/1 193
25. Kozová Anastázie 2004 LoBe 02:04.20 3/8 157
26. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 02:04.29 3/1 157
27. Klímová Kateřina 2004 KPSRa 02:05.19 2/7 153
28. Nováčková Karolína 2003 PKPí 02:10.02 3/5 137
29. Holická Anna 2004 PKPí 02:13.40 2/2 127
30. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO --- 5/7 0

6. 100 P ženy - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vacková Natálie 2005 SlPl 01:42.06 9/2 283
2. Sýkorová Tereza anna 2006 SpHoř 01:43.52 8/8 271
3. Chocholatá Kateřina 2005 SlPl 01:44.60 8/7 263
4. Vaňková Barbora 2005 SlPl 01:46.20 5/6 251
5. Štrougalová Natálie 2005 KPSRa 01:48.71 6/8 234
6. Nushartová Andrea 2006 TJKt 01:53.22 4/5 207
7. Mastná Barbora 2005 RPl 01:53.61 4/6 205
8. Bláhová Tereza 2005 TJKt 01:55.20 6/1 197
9. Bohmová Tereza 2006 PLAF 01:55.81 4/2 194
10. Venturová Daniela 2005 USK 01:57.83 5/5 184
11. Smrčková Pavla 2006 PKMo 01:59.95 5/3 174
12. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 02:01.43 4/7 168
13. Vokounová Petra 2006 TJPra 02:01.60 3/6 167
14. Voračková Adéla 2006 RPl 02:02.06 3/3 166
15. Leszkowová Ivana 2006 TJPra 02:05.30 4/8 153
16. Kučera Lilly ann 2006 PLČB 02:07.97 1/4 144
17. Smetanová Renata 2005 FEZKO 02:09.20 3/2 140
18. Svátková Lucie 2005 KSPKl 02:09.38 2/5 139
19. Manová Lucie 2007 FEZKO 02:11.72 3/7 132
20. Hornychová Michaela 2005 PKMo 02:14.14 3/4 125
21. Jirásková Julie 2006 PKPí 02:16.32 2/6 119
22. Zelenková Sára 2006 PKPí 02:17.24 2/4 116
23. Vršková Kateřina 2006 FEZKO 02:20.75 1/3 108
24. Říhová Natálie 2006 SlPl 02:22.42 2/3 104
25. Voldřichová Karolína 2006 PKPí 02:36.38 1/5 79
26. Jílková Pavla 2005 KSPKl --- 5/8 0


7. 50 VZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kracík Tomáš 1998 PKPí 26.92 11/1 537 III. VT
2. Slaboch Vojtěch 1997 USK 27.09 11/3 527 III. VT
3. Zach Ondřej 1997 PLČB 27.43 10/2 508 III. VT
4. Šeda Michal 1997 PKKBr 27.45 1/2 506 III. VT
5. Machník Tomáš 1998 PKPí 28.12 10/3 471 III. VT
6. Pecháček Martin 1997 PKKBr 30.09 9/4 384

7. 50 VZ muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svoboda Kristián 2000 PKPí 25.63 11/4 622 II. VT
2. Dvořák Jan 2000 USK 26.73 11/8 548 II. VT
3. Štemberk František 1999 SlCho 27.26 11/5 517 III. VT
4. Lhotka Michal 2000 AšMB 27.82 10/4 486 III. VT
5. - 6. Kouba Alois 1999 NePK 28.03 10/6 476 III. VT
5. - 6. Míka Jakub 2000 PKMo 28.03 11/6 476 III. VT
7. Felgr Štěpán 2000 USK 28.49 9/7 453 III. VT
8. Boukalík Radek 2000 PLČB 28.61 10/7 447 III. VT
9. Dvořák Šimon 1999 PLČB 28.69 10/8 444 III. VT
10. Kareš Petr 2000 PKPří 29.38 10/1 413
11. Hora Adam 1999 RPl 32.23 8/7 313

7. 50 VZ muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 29.06 10/5 427 III. VT
2. Palivec Adam 2001 PKPí 30.07 9/5 385
3. Franěk Matěj 2002 RPl 30.42 9/3 372
4. Velykyy Vladyslav 2002 RPl 31.07 9/6 349
5. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 31.46 9/8 336
6. Palata Jan 2001 LoBe 32.18 8/4 314
7. Urban Josef 2001 PLČB 32.86 8/3 295
8. Ředina Petr 2002 FEZKO 34.16 6/4 263
9. Švec Petr 2002 RPl 34.18 8/6 262
10. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 34.23 7/3 261
11. Červinka Marek 2002 USK 37.11 7/4 205
12. Slezáček Jan 2001 PLAF 38.54 5/8 183
13. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 43.89 3/5 124

7. 50 VZ muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kůželka Tomáš 2003 RPl 32.07 9/2 318
2. Klepač Tomáš 2003 SlPl 33.00 8/5 291
3. - 4. Průdek Jan 2003 PKMo 33.92 7/7 268
3. - 4. Koželuh Adam 2003 SpHoř 33.92 8/1 268
5. Grohmann Jan 2004 RPl 34.12 9/1 264
6. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 35.02 8/8 244
7. Václavík Jiří 2004 FEZKO 35.93 3/7 226
8. Marášek Kryštof 2003 PKMo 36.86 5/4 209
9. Beneš Jiří 2003 PKPí 36.94 6/5 208
10. Novotný Pavel 2003 LoBe 37.09 6/3 205
11. Čermák Daniel 2003 SlPl 37.42 5/3 200
12. Šimák Antonín 2003 PKPí 38.00 5/5 191
13. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 38.67 4/6 181
14. Krupka Robin 2004 PKMo 39.11 5/6 175
15. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 39.21 6/7 174
16. Vaculík Dalibor 2004 SlPl 39.35 6/2 172
17. Petřík Lukáš 2003 SlPl 39.45 6/6 171
18. Hrouda Jakub 2004 PLAF 40.38 5/1 159
19. Fišer Jan 2003 SlPl 40.45 4/2 158
20. Mňuk Richard 2004 PKJH 41.45 6/8 147
21. Hanibal Adam 2004 SlPl 41.53 4/8 146
22. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 43.26 2/2 129

7. 50 VZ muži - 2005 - 2006
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Palata Štěpán 2005 LoBe 33.77 8/2 272
2. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 33.95 7/5 268
3. Sladký Matěj 2005 SlPl 34.18 7/2 262
4. Valečka Jan 2005 LoBe 36.08 7/1 223
5. Krejčíř Matyas 2005 PKJH 36.31 7/8 219
6. Novotný Lukáš 2005 PKMo 37.38 7/6 201
7. Plhal Dominik 2005 LoBe 38.84 5/7 179
8. Hašek Daniel 2005 PKMo 39.00 6/1 177
9. Lenner Adam 2006 PLAF 39.67 4/4 168
10. Vokáč Šimon 2005 TJKt 39.74 5/2 167
11. Tauchman Lukáš 2005 PLČB 41.03 4/1 152
12. Bouzek Pavel 2006 PLČB 41.54 4/7 146
13. Novotný Tomáš 2005 PKMo 41.78 4/5 144
14. Gemov Vít 2006 SlPl 43.44 4/3 128
15. Tesař Marcel 2005 PKPí 45.14 3/3 114
16. Švejda Ondřej 2005 FEZKO 45.85 3/2 109
17. Petlička Jakub 2005 RPl 46.32 3/6 105
18. Halla Jakub 2005 TrChb 48.55 1/4 92
19. Karas Lukáš 2005 PKMo 49.90 3/1 84
20. Dostál Filip 2005 KSPKl 49.96 3/8 84
21. Hanzlíček Daniel 2006 SlPl 51.02 2/4 79
22. Šavlík Daniel 2005 SlPl 52.60 2/7 72
23. Staněk Alexandr 2006 SlPl 54.74 2/6 64
24. Dušek Petr 2005 KSPKl 56.50 2/8 58
25. Kubač Josef 2005 KSPKl 59.71 2/1 49
26. Veselý Vít 2006 TrChb 01:19.30 1/7 21
27. Hanzlík Tadeáš 2006 FEZKO --- 1/1 0

7. 50 VZ muži - 2007
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Suchý Dominik 2007 RPl 45.40 3/4 112
2. Seidl Martin 2007 PKPí 53.58 1/5 68
3. Bartoš Vít 2007 FEZKO 59.06 1/3 51
4. Škop Jan 2007 FEZKO 01:03.99 1/8 40

7. 50 VZ muži - 2008...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kinter Filip 2008 PKJH 47.28 2/3 99
2. Kovář Antonín 2008 RPl 47.54 2/5 97
3. Kůželka Pavel 2008 RPl 54.59 1/6 64


8. 50 VZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 31.77 14/4 465 III. VT
2. Bednářová Anna 1998 PLČB 31.81 15/3 463 III. VT
3. Chlupová Simona 1998 PLČB 32.21 13/3 446 III. VT

8. 50 VZ ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 28.31 16/4 657 II. VT
2. Butalová Pavlína 1999 PLČB 28.63 16/5 635 II. VT
3. Šimková Karolína 1999 PKJH 29.17 16/1 601 II. VT
4. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 29.90 16/2 558 II. VT
5. Drdová Věra 2000 KSPKl 30.11 15/4 546 II. VT
6. Mourková Daniela 2000 USK 30.23 16/7 540 III. VT
7. Kyselová Michaela 1999 PKKBr 30.27 16/8 537 III. VT
8. Jenčková Markéta 1999 SlCho 30.75 13/5 513 III. VT
9. Kafková Karolína 2000 KSPKl 30.80 16/6 510 III. VT
10. Hrubá Kateřina 1999 USK 30.95 15/1 503 III. VT
11. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 31.21 15/5 490 III. VT
12. Boušová Alice 2000 RPl 32.53 13/2 433 III. VT
13. - 14. Mrkosová Bára 2000 TJKt 32.69 14/1 427 III. VT
13. - 14. Kocmichová Dominika 1999 PLČB 32.69 14/3 427 III. VT
15. Železná Michaela 1999 KPSRa 32.80 14/2 422 III. VT
16. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 32.85 13/8 420 III. VT
17. Vaicová Markéta 2000 RPl 33.33 14/5 403
18. Krausová Nikola 2000 SlPl 33.41 12/1 400
19. Bártíková Lucie 1999 SlPl 33.58 15/7 394
20. Zralá Daniela 2000 FEZKO 33.99 10/5 380
21. Krausová Lucie 2000 SlPl 34.49 12/7 363
22. Neradová Lucie 2000 USK 34.86 11/6 352
23. Hladovcová Anna 2000 PKJH 35.91 10/2 322
24. Hladovcová Iva 2000 PKJH 36.29 8/7 312

8. 50 VZ ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vodičková Michaela 2002 RPl 29.48 16/3 582 II. VT
2. Tesaříková Anna 2001 PKKBr 31.59 15/2 473 III. VT
3. Rašková Anna 2002 RPl 31.85 14/7 461 III. VT
4. Vopatová Veronika 2002 PKMo 32.54 15/8 433 III. VT
5. Pašková Tereza 2002 PKMo 33.20 13/7 407
6. Soumarová Adéla 2001 TJPra 33.27 12/4 405
7. Vebrová Berenika 2001 USK 33.43 13/6 399
8. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 33.55 12/6 395
9. Kocmichová Alexandra 2001 PLČB 33.60 13/1 393
10. Schneiderová Sabina 2002 USK 34.20 11/5 373
11. Dvořáková Magdalena 2001 PLČB 34.81 14/6 353
12. Čadková Kateřina 2002 PKJH 34.87 12/8 352
13. Novotná Monika 2001 PKMo 36.06 12/5 318
14. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 36.70 9/2 302
15. Herdová Barbora 2002 PLAF 37.10 8/4 292
16. Zdeňková Klára 2001 PLAF 39.63 9/1 239
17. Venturová Monika 2002 USK 40.92 11/2 218

8. 50 VZ ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Barcalová Valerie 2004 PORUM 32.79 13/4 423 III. VT
2. Kinterová Terezie 2004 PKJH 33.06 14/8 413
3. Novosádová Julie 2004 TJKt 33.97 12/3 380
4. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 34.69 12/2 357
5. Macholdová Tereza 2003 TJTá 35.10 9/4 345
6. Vitoulová Markéta 2004 TJPra 35.60 11/3 330
7. Hořejší Lucie 2003 TJKt 35.70 9/3 328
8. Pavelková Alena 2003 FEZKO 35.85 11/7 323
9. Železná Kateřina 2003 KPSRa 35.86 11/1 323
10. Solfronková Tereza 2003 PLČB 36.46 10/4 308
11. Znamenáčková Kristýna 2003 PLAF 37.22 10/1 289
12. Švandová Johana 2004 PKPí 37.23 10/8 289
13. Činovská Karolína 2004 FEZKO 37.57 9/6 281
14. Myšková Aneta 2004 FEZKO 37.83 8/6 275
15. Gregorová Vanda 2004 PKJH 38.17 9/5 268
16. Prošková Agáta 2004 USK 38.62 11/4 259
17. Urbanová Alena 2003 USK 38.93 6/4 253
18. Pernerová Andrea 2004 PKPí 38.98 7/4 252
19. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 39.28 9/8 246
20. Becková Jolana 2004 TJPra 40.31 7/3 228
21. Trnková Justina 2004 LoBe 40.54 7/6 224
22. Smith Charlotte 2004 Boh 42.32 7/2 197
23. Hořínková Liliana 2004 TJPra 42.75 5/7 191
24. Neumanová Šárka 2004 PLAF 43.30 7/8 184
25. Kozová Anastázie 2004 LoBe 44.23 5/5 172
26. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 46.01 6/1 153
27. Holická Anna 2004 PKPí 49.23 5/1 125
28. Šandová Terezie 2003 FEZKO 53.86 4/2 95
29. Nováčková Karolína 2003 PKPí 56.90 2/4 81
30. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO --- 6/3 0

8. 50 VZ ženy - 2005 - 2006
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Manová Hana 2005 FEZKO 34.42 10/3 366
2. Vacková Natálie 2005 SlPl 36.33 11/8 311
3. Vaňková Barbora 2005 SlPl 37.61 10/6 280
4. Bouzková Vanesa 2006 PLČB 38.01 8/5 271
5. Sýkorová Tereza anna 2006 SpHoř 38.30 10/7 265
6. Chocholatá Kateřina 2005 SlPl 39.14 6/2 249
7. Smrčková Pavla 2006 PKMo 39.31 7/5 245
8. Vokatá Eliška 2006 FEZKO 39.35 8/1 245
9. Čadková Eliška 2005 PKJH 39.56 9/7 241
10. Kohoutová Zdeňka 2006 KSPKl 42.07 7/1 200
11. Svátková Lucie 2005 KSPKl 42.35 6/5 196
12. Herdová Anežka 2005 PLAF 42.36 6/8 196
13. Laníčková Alexandra 2005 PLAF 42.50 8/2 194
14. Černá Sára 2006 PKMo 42.74 5/4 191
15. Mastná Barbora 2005 RPl 42.78 6/7 190
16. Bláhová Tereza 2005 TJKt 42.92 8/3 189
17. Voračková Adéla 2006 RPl 43.22 7/7 185
18. Venturová Daniela 2005 USK 43.60 8/8 180
19. Kakosová Aneta 2006 TJTá 44.00 6/6 175
20. Vokounová Petra 2006 TJPra 44.15 5/6 173
21. Kučera Lilly ann 2006 PLČB 45.84 1/7 155
22. Štrougalová Natálie 2005 KPSRa 45.90 5/2 154
23. Leszkowová Ivana 2006 TJPra 46.29 4/4 150
24. Pokorná Tereza 2006 FEZKO 47.76 3/3 137
25. Macholdová Markéta 2006 TJTá 47.86 2/1 136
26. Hornychová Michaela 2005 PKMo 48.38 5/8 132
27. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 49.84 4/1 120
28. Šveinarová Aneta 2005 KSPKl 50.28 3/6 117
29. Jodasová Kristýna 2006 KPSRa 50.95 2/8 113
30. Říhová Natálie 2006 SlPl 52.05 4/5 106
31. Smetanová Renata 2005 FEZKO 52.72 3/5 102
32. Zelenková Sára 2006 PKPí 54.78 4/3 91
33. Muziková Amálie 2006 KSPKl 58.81 3/8 73
34. Vršková Kateřina 2006 FEZKO 59.74 1/6 70
35. Kheilová Veronika 2006 SlPl 01:00.03 3/2 69
36. Rodová Barbora 2005 KSPKl 01:00.80 2/7 66

8. 50 VZ ženy - 2007
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hořínková Viktorie 2007 TJPra 43.36 5/3 183
2. Tučková Tereza 2007 PLČB 45.06 1/2 163
3. Klapáčová Sára 2007 SlPl 46.47 4/7 149
4. Šimsová Johanka 2007 SlPl 48.00 4/8 135
5. Sýkorová Janka 2007 SlPl 49.10 4/6 126
6. Nevařilová Karolína 2007 RPl 49.65 2/2 122
7. Manová Lucie 2007 FEZKO 53.40 3/7 98
8. Šicová Natálie 2007 PKPí 53.88 3/1 95
9. Srbová Nela 2007 FEZKO 58.36 2/6 75
10. Pauknerová Elena 2007 PKPí 01:04.40 2/3 56
11. Fikejzová Tereza 2007 TrChb 01:05.24 1/5 54
12. Tuháčková Magda 2007 FEZKO 01:12.05 1/3 40

8. 50 VZ ženy - 2008...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jahodová Eliška 2008 PKJH 52.67 3/4 102
2. Witenbergerová Emma 2008 USK 01:01.88 2/5 63
3. Kabátová Viktorie 2009 RPl 01:11.70 1/4 40


9. 200 OPZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šálek Marek 1998 PKPří 02:23.36 4/4 568 II. VT
100 m: 01:07.98
2. Zach Ondřej 1997 PLČB 02:24.82 3/6 551 II. VT
100 m: 01:08.95
3. Češka Jakub 1998 PKČL 02:27.09 4/3 526 III. VT
100 m: 01:12.60

9. 200 OPZ muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 02:21.82 4/2 587 II. VT
100 m: 01:06.09
2. Dřevínek Martin 1999 LoBe 02:22.98 4/6 573 II. VT
100 m: 01:09.54
3. Čermák Václav 2000 RPl 02:23.78 4/7 563 II. VT
100 m: 01:08.32
4. Volf Jakub 1999 SlCho 02:25.08 4/5 548 II. VT
100 m: 01:09.73
5. Felgr Štěpán 2000 USK 02:26.59 4/1 532 III. VT
100 m: 01:10.61
6. Dvořák Šimon 1999 PLČB 02:28.85 3/3 508 III. VT
100 m: 01:10.79
7. Novák Pavel 2000 LoBe 02:32.29 3/2 474 III. VT
100 m: 01:11.84
8. Trnka Tobiáš 2000 LoBe 02:33.10 3/4 467 III. VT
100 m: 01:16.10
9. Švehla František 2000 LoBe 02:39.61 3/7 412
100 m: 01:14.99
10. Vokáč Matěj 2000 TJKt 02:41.54 2/4 397
100 m: 01:17.43
11. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 02:50.20 3/8 340
100 m: 01:21.82

9. 200 OPZ muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Slaboch Matěj 2001 LoBe 02:35.85 4/8 442 III. VT
100 m: 01:11.43
2. Ludvík David 2002 LoBe 02:43.30 3/5 385
100 m: 01:17.92
3. Müller Filip 2002 KSPKl 02:43.32 3/1 384
100 m: 01:16.70
4. Švec Petr 2002 RPl 03:08.91 2/2 248
100 m: 01:31.54
5. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 03:12.00 1/8 237
100 m: 01:34.96

9. 200 OPZ muži - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lizec Jan 2003 SpHoř 02:52.87 2/5 324
100 m: 01:24.54
2. Drahoš Jan 2004 RPl 02:54.55 2/6 315
100 m: 01:25.60
3. Zástava Jan 2003 PKPí 02:58.17 2/3 296
100 m: 01:24.38
4. Uxa Lukáš 2003 LoBe 03:11.22 2/1 239
100 m: 01:36.14
5. Kučera Filip 2003 KSPKl 03:11.64 2/7 238
100 m: 01:30.31
6. Průdek Jan 2003 PKMo 03:14.95 2/8 226
100 m: 01:39.46
7. Vondráček František 2003 KSPKl 03:17.04 1/3 219
100 m: 01:38.56
8. Nosek Jan 2004 SpHoř 03:24.12 1/4 197
100 m: 01:41.96
9. Hlaváč Jan 2004 SlPl 03:28.19 1/6 186
100 m: 01:40.36
10. Stanovský Jakub 2004 PLČB 03:29.53 1/5 182
100 m: 01:45.83
11. Nejepsa Filip 2003 LoBe 03:36.41 1/7 165
100 m: 01:48.45
12. Novotný Pavel 2003 LoBe 03:37.05 1/2 164
100 m: 01:45.81
13. Beneš Jiří 2003 PKPí 03:37.28 1/1 163
100 m: 01:46.28


10. 200 OPZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šilhanová Štěpánka 1998 SlCho 02:32.33 4/4 642 II. VT
100 m: 01:11.40
2. Bednářová Anna 1998 PLČB 02:46.92 4/5 488 III. VT
100 m: 01:16.09
3. Chlupová Simona 1998 PLČB 02:56.08 3/8 416
100 m: 01:24.45

10. 200 OPZ ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kafková Karolína 2000 KSPKl 02:38.46 4/3 571 II. VT
100 m: 01:15.26
2. Drdová Věra 2000 KSPKl 02:48.17 4/2 477 III. VT
100 m: 01:17.88
3. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 02:56.45 4/8 413
100 m: 01:23.92
4. Šantínová Denisa 2000 SlPl 03:01.48 4/1 380
100 m: 01:30.23
5. Kováříková Lucie 1999 SlPl 03:01.90 3/7 377
100 m: 01:25.69
6. Kolmanová Julie 2000 KSPKl 03:02.57 3/2 373
100 m: 01:27.43
7. Železná Michaela 1999 KPSRa 03:06.19 2/8 352
100 m: 01:29.69
8. Marková Eliška 2000 RPl 03:07.50 2/2 344
100 m: 01:32.61
9. Boušová Alice 2000 RPl 03:09.08 2/5 336
100 m: 01:30.99
10. Zralá Daniela 2000 FEZKO 03:12.01 1/3 321
100 m: 01:35.09
11. Kofroňová Kateřina 2000 RPl 03:13.37 1/1 314
100 m: 01:35.34

10. 200 OPZ ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vodičková Michaela 2002 RPl 02:44.82 4/6 507 III. VT
100 m: 01:18.94
2. Sýkorová Klára 2001 LoBe 02:47.70 3/4 481 III. VT
100 m: 01:17.78
3. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 02:49.44 4/7 467 III. VT
100 m: 01:20.33
4. Vebrová Berenika 2001 USK 02:55.44 3/1 421 III. VT
100 m: 01:25.17
5. Rašková Anna 2002 RPl 02:57.69 3/5 405
100 m: 01:23.89
6. Vopatová Veronika 2002 PKMo 03:03.04 3/3 370
100 m: 01:28.39
7. Soumarová Adéla 2001 TJPra 03:03.81 2/4 366
100 m: 01:29.92
8. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 03:06.16 3/6 352
100 m: 01:28.70
9. Petrásková Patricie 2001 PORUM 03:13.05 1/5 316
100 m: 01:36.45
10. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 03:15.43 1/7 304
100 m: 01:39.69

10. 200 OPZ ženy - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Voračková Eliška 2003 RPl 03:06.41 2/7 351
100 m: 01:30.20
2. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 03:08.04 2/6 342
100 m: 01:33.70
3. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 03:08.30 2/3 340
100 m: 01:31.81
4. Veselá Barbora 2004 PLČB 03:17.74 1/4 294
100 m: 01:32.99
5. Paclíková Karolina 2003 TJPra 03:17.92 2/1 293
100 m: 01:36.47
6. Pekárková Eliška 2003 PKPí 03:26.21 1/2 259
100 m: 01:36.27
7. Zralá Linda 2003 FEZKO 03:26.70 1/6 257
100 m: 01:47.30
8. Bryxová Sára 2003 PLČB 03:28.70 1/8 250
100 m: 01:46.61


11. 100 M muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bartůněk Jan 1997 PKPří 01:02.80 4/5 559 II. VT
2. Šálek Marek 1998 PKPří 01:06.45 4/3 472 III. VT
3. Budil Martin 1998 USK 01:37.43 2/2 150

11. 100 M muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svoboda Kristián 2000 PKPí 58.41 4/4 695 I. VT
2. Miko Dušan 2000 LoBe 01:04.89 4/6 507 III. VT
3. Felgr Štěpán 2000 USK 01:05.33 4/7 496 III. VT
4. Kareš Petr 2000 PKPří 01:05.39 4/1 495 III. VT
5. Čermák Václav 2000 RPl 01:05.52 4/2 492 III. VT
6. Novák Pavel 2000 LoBe 01:07.44 3/4 451 III. VT
7. Kouba Alois 1999 NePK 01:09.97 3/3 404
8. Lhotka Michal 2000 AšMB 01:11.04 4/8 386
9. Trnka Tobiáš 2000 LoBe 01:19.04 3/6 280

11. 100 M muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Souček Marek 2002 KSPKl 01:11.96 3/5 371
2. Müller Filip 2002 KSPKl 01:20.86 3/7 262
3. Palata Jan 2001 LoBe 01:21.83 3/1 253
4. Tůma Matouš 2001 KSPKl 01:24.50 2/4 229
5. Urban Josef 2001 PLČB 02:03.88 2/3 73

11. 100 M muži - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kůželka Tomáš 2003 RPl 01:19.70 3/2 273
2. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 01:24.69 3/8 228
3. Marášek Kryštof 2003 PKMo 01:32.64 1/5 174
4. Cihlář Jakub 2003 LoBe 01:44.85 2/6 120
5. Laszák Robert 2003 PLČB 01:53.85 2/5 94
6. Stanovský Jakub 2004 PLČB 01:59.58 2/7 81
7. Kolman Vít 2004 KSPKl 02:04.82 1/3 71
8. Trávníček Adam 2004 PLČB 02:08.10 1/4 66
 
Hlaváč Jan 2004 SlPl diskval.  


12. 100 M ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bednářová Anna 1998 PLČB 01:11.46 5/3 525 III. VT
2. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 01:23.51 4/5 329
3. Chlupová Simona 1998 PLČB 01:24.51 4/4 317

12. 100 M ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Butalová Pavlína 1999 PLČB 01:07.95 5/6 611 II. VT
2. Šimková Karolína 1999 PKJH 01:08.20 5/5 604 II. VT
3. Kyselová Michaela 1999 PKKBr 01:11.19 5/2 531 III. VT
4. Mourková Daniela 2000 USK 01:13.56 5/7 481 III. VT
5. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 01:14.52 5/4 463 III. VT
6. Mrkosová Bára 2000 TJKt 01:22.49 3/3 341
7. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 01:25.09 3/4 311
8. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 01:25.73 3/2 304
9. Kocmichová Dominika 1999 PLČB 01:25.80 4/2 303
10. Cusacková Jessica 1999 KSPKl 01:30.92 3/8 255

12. 100 M ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 01:17.69 5/8 409
2. Rašková Anna 2002 RPl 01:22.31 4/3 344
3. Kocmichová Alexandra 2001 PLČB 01:23.81 2/4 325
4. Vebrová Berenika 2001 USK 01:25.25 4/8 309
5. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 01:30.24 4/1 261
6. Pašková Tereza 2002 PKMo 01:31.62 2/7 249
7. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 01:34.85 2/5 225
8. Novotná Monika 2001 PKMo 01:42.95 2/6 176

12. 100 M ženy - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kinterová Terezie 2004 PKJH 01:22.35 4/6 343
2. Macholdová Tereza 2003 TJTá 01:24.69 3/6 315
3. Krobová Hana 2004 KSPKl 01:25.39 3/5 308
4. Stašková Sára 2003 KSPKl 01:25.78 4/7 304
5. Barcalová Valerie 2004 PORUM 01:31.36 3/1 251
6. Voračková Eliška 2003 RPl 01:33.69 3/7 233
7. Bradáčová Ema 2003 KSPKl 01:36.18 2/3 215
8. Dupačová Anna 2003 KSPKl 01:42.80 2/1 176
9. Solfronková Tereza 2003 PLČB 01:43.00 2/2 175
10. Pekárková Eliška 2003 PKPí 01:43.54 1/3 173
11. Švandová Johana 2004 PKPí 01:48.26 1/4 151
12. Pospíšilová Kateřina 2004 PKMo 01:53.00 1/5 133

Závodnice mimo soutěž
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
Lukšová Kristýna 1996 PLČB 01:16.50 5/1 428 III. VT

13. 800 VZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Zach Ondřej 1997 PLČB 08:41.97 4/4 723 I. VT
100 m: 01:03.41 200 m: 03:15.09 (02:11.68) 400 m: 04:21.66 (01:06.57)
2. Šeda Michal 1997 PKKBr 09:25.28 1/8 569 II. VT
100 m: 01:02.93 200 m: 02:11.23 (01:08.30) 400 m: 04:32.16 (02:20.93)
3. Machník Tomáš 1998 PKPí 10:44.82 4/1 384
100 m: 01:09.59 200 m: 03:48.60 (02:39.01) 400 m: 05:11.28 (01:22.68)

13. 800 VZ muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 08:58.58 1/7 658 II. VT
100 m: 01:03.04 200 m: 02:10.65 (01:07.61) 400 m: 04:28.45 (02:17.80)
2. Čermák Václav 2000 RPl 09:07.49 4/3 627 II. VT
100 m: 01:02.67 200 m: 03:21.05 (02:18.38) 400 m: 04:31.42 (01:10.37)
3. Dvořák Šimon 1999 PLČB 09:07.90 4/5 625 II. VT
100 m: 01:04.12 200 m: 03:21.81 (02:17.69) 400 m: 05:40.80 (02:18.99)
4. Svoboda Kristián 2000 PKPí 09:20.77 4/2 583 II. VT
100 m: 01:06.42 200 m: 03:26.92 (02:20.50) 400 m: 04:37.69 (01:10.77)
5. Novák Pavel 2000 LoBe 09:37.52 3/5 534 III. VT
100 m: 01:06.17 200 m: 02:18.19 (01:12.02) 400 m: 04:44.76 (02:26.57)
6. Dřevínek Martin 1999 LoBe 09:38.11 4/7 532 III. VT
100 m: 01:05.66 200 m: 03:29.03 (02:23.37) 400 m: 04:43.26 (01:14.23)
7. Štemberk František 1999 SlCho 09:47.46 4/8 507 III. VT
100 m: 01:07.80 200 m: 03:36.65 (02:28.85) 400 m: 04:51.44 (01:14.79)
8. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 10:19.89 3/3 432 III. VT
100 m: 01:11.56 200 m: 02:29.09 (01:17.53) 400 m: 05:05.98 (02:36.89)
9. Švehla František 2000 LoBe 10:29.74 3/7 412
100 m: 01:14.19 200 m: 02:36.15 (01:21.96) 400 m: 05:16.17 (02:40.02)

13. 800 VZ muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Slaboch Matěj 2001 LoBe 09:35.12 3/4 541 II. VT
100 m: 01:06.53 200 m: 02:18.38 (01:11.85) 400 m: 04:43.50 (02:25.12)
2. Ludvík David 2002 LoBe 10:14.59 3/2 443 III. VT
100 m: 01:11.71 200 m: 02:29.34 (01:17.63) 400 m: 05:06.15 (02:36.81)
3. Velykyy Vladyslav 2002 RPl 10:17.58 2/1 437 III. VT
100 m: 01:14.16 200 m: 02:32.79 (01:18.63) 400 m: 05:10.53 (02:37.74)
4. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 10:29.52 3/6 412
100 m: 01:13.48 200 m: 02:33.06 (01:19.58) 400 m: 05:15.03 (02:41.97)
5. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 10:56.74 2/4 363
100 m: 01:12.13 200 m: 02:33.97 (01:21.84) 400 m: 05:20.96 (02:46.99)
6. Franěk Matěj 2002 RPl 11:04.33 2/2 351
100 m: 01:11.84 200 m: 02:32.99 (01:21.15) 400 m: 05:24.05 (02:51.06)
7. Palivec Adam 2001 PKPí 11:49.90 2/6 287
100 m: 01:17.22 200 m: 02:45.66 (01:28.44) 400 m: 05:45.45 (02:59.79)
8. Červinka Marek 2002 USK 12:34.73 1/2 239
100 m: 01:29.66 200 m: 03:05.54 (01:35.88) 400 m: 06:18.84 (03:13.30)
9. Pešek Filip 2001 PORUM 12:41.65 2/7 233
100 m: 01:24.19 200 m: 02:59.92 (01:35.73) 400 m: 06:14.68 (03:14.76)

13. 800 VZ muži - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Drahoš Jan 2004 RPl 10:53.03 3/1 369
100 m: 01:18.89 200 m: 02:42.12 (01:23.23) 400 m: 05:29.27 (02:47.15)
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 11:22.60 3/8 323
100 m: 01:17.91 200 m: 02:42.49 (01:24.58) 400 m: 05:35.74 (02:53.25)
3. Lizec Jan 2003 SpHoř 11:32.42 2/5 310
100 m: 01:16.49 200 m: 02:42.74 (01:26.25) 400 m: 05:40.50 (02:57.76)
4. Zástava Jan 2003 PKPí 11:48.75 1/6 289
100 m: 01:19.70 200 m: 02:48.22 (01:28.52) 400 m: 05:50.59 (03:02.37)
5. Polanský Dominik 2003 PKPí 12:24.55 2/8 249
100 m: 01:24.39 200 m: 03:00.30 (01:35.91) 400 m: 06:09.77 (03:09.47)
6. Koželuh Adam 2003 SpHoř 12:33.19 1/4 241
100 m: 01:26.02 200 m: 03:02.86 (01:36.84) 400 m: 06:18.79 (03:15.93)
7. Čermák Daniel 2003 SlPl 12:46.63 1/3 228
100 m: 01:29.87 200 m: 03:06.99 (01:37.12) 400 m: 06:24.20 (03:17.21)
8. Nosek Jan 2004 SpHoř 12:48.60 1/5 226
100 m: 01:29.26 200 m: 03:07.65 (01:38.39) 400 m: 06:28.07 (03:20.42)


14. 50 P ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paclíková Karolina 2003 TJPra 43.81 10/6 356
2. Myšková Aneta 2004 FEZKO 44.30 9/5 345
3. Švandová Johana 2004 PKPí 44.62 10/2 337
4. Becková Jolana 2004 TJPra 45.62 9/3 316
5. Prošková Agáta 2004 USK 45.90 10/5 310
6. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 47.83 10/8 274
7. Smith Charlotte 2004 Boh 48.27 8/3 266
8. Veselá Barbora 2004 PLČB 49.09 9/4 253
9. Gregorová Vanda 2004 PKJH 49.31 8/5 250
10. Trnková Justina 2004 LoBe 49.73 8/6 244
11. Bryxová Sára 2003 PLČB 50.68 7/4 230
12. Neumanová Šárka 2004 PLAF 50.95 9/7 227
13. - 14. Gebauerová Emma 2003 PLAF 51.59 7/1 218
13. - 14. Šandová Terezie 2003 FEZKO 51.59 7/7 218
15. Žáčková Julie 2003 LoBe 52.27 8/2 210
16. Solfronková Tereza 2003 PLČB 52.79 9/6 204
17. Pekárková Eliška 2003 PKPí 53.26 10/3 198
18. Hořínková Liliana 2004 TJPra 54.92 6/2 181
19. Pernerová Andrea 2004 PKPí 56.05 7/2 170
20. Kozová Anastázie 2004 LoBe 56.91 4/4 163
21. Holická Anna 2004 PKPí 59.23 4/6 144
22. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 59.48 5/7 142
23. Nováčková Karolína 2003 PKPí 01:01.25 5/3 130

14. 50 P ženy - 2005 - 2006
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vacková Natálie 2005 SlPl 47.09 10/7 287
2. Chocholatá Kateřina 2005 SlPl 47.78 10/1 275
3. Sýkorová Tereza anna 2006 SpHoř 48.34 8/1 265
4. Štrougalová Natálie 2005 KPSRa 50.58 9/8 232
5. Nushartová Andrea 2006 TJKt 50.62 9/2 231
6. Bohmová Tereza 2006 PLAF 51.33 8/7 222
7. Čadková Eliška 2005 PKJH 53.43 6/4 196
8. Mastná Barbora 2005 RPl 53.73 7/8 193
9. Bláhová Tereza 2005 TJKt 53.96 8/8 191
10. Herdová Anežka 2005 PLAF 54.16 6/7 189
11. Smrčková Pavla 2006 PKMo 55.05 8/4 180
12. Venturová Daniela 2005 USK 55.28 9/1 177
13. Leszkowová Ivana 2006 TJPra 56.22 7/3 169
14. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 56.82 7/6 163
15. Voračková Adéla 2006 RPl 56.88 6/3 163
16. Pokorná Tereza 2006 FEZKO 57.82 6/8 155
17. Smetanová Renata 2005 FEZKO 57.85 5/8 155
18. Kučera Lilly ann 2006 PLČB 58.75 1/6 148
19. Zelenková Sára 2006 PKPí 59.22 5/4 144
20. Jodasová Kristýna 2006 KPSRa 59.67 3/3 141
21. Jirásková Julie 2006 PKPí 01:00.88 3/4 133
22. Šveinarová Aneta 2005 KSPKl 01:01.22 3/7 131
23. Hornychová Michaela 2005 PKMo 01:02.65 4/3 122
24. Svátková Lucie 2005 KSPKl 01:04.28 5/2 113
25. Chládková Tereza 2006 FEZKO 01:04.73 5/5 110
26. Vršková Kateřina 2006 FEZKO 01:04.80 3/8 110
27. Kučerová Beáta 2006 PLČB 01:05.73 6/5 106
28. Říhová Natálie 2006 SlPl 01:08.45 4/5 93
29. Voldřichová Karolína 2006 PKPí 01:09.60 2/3 89
30. Muziková Amálie 2006 KSPKl 01:13.17 3/2 76
31. Kheilová Veronika 2006 SlPl 01:13.68 2/4 75

14. 50 P ženy - 2007
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hořínková Viktorie 2007 TJPra 56.83 7/5 163
2. Šicová Natálie 2007 PKPí 57.74 5/6 156
3. Srbová Nela 2007 FEZKO 59.34 4/2 143
4. Klapáčová Sára 2007 SlPl 59.40 4/8 143
5. Šimsová Johanka 2007 SlPl 59.89 5/1 139
6. Pauknerová Elena 2007 PKPí 01:00.50 4/7 135
7. Nováčková Sofie 2007 PKPí 01:00.56 2/2 135
8. Manová Lucie 2007 FEZKO 01:01.71 4/1 128
9. Tučková Tereza 2007 PLČB 01:02.89 1/3 120
10. Nevařilová Karolína 2007 RPl 01:04.73 3/1 110
11. Nováčková Julie 2007 PKPí 01:07.78 2/6 96
12. Fikejzová Tereza 2007 TrChb 01:11.90 3/6 81
13. Jandová Karolína 2007 PKPí 01:12.85 2/5 78
14. Tuháčková Magda 2007 FEZKO 01:15.13 2/1 71
15. Sýkorová Janka 2007 SlPl 01:17.79 3/5 64

14. 50 P ženy - 2008...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jahodová Eliška 2008 PKJH 59.27 6/1 144
2. Witenbergerová Emma 2008 USK 01:03.84 6/6 115
3. Cibulková Ema 2009 FEZKO 01:11.20 2/8 83
4. Voldřichová Nikola 2008 PKPí 01:16.96 2/7 66
5. Hemberová Lucie 2009 PKPí 01:19.40 1/5 60
6. Kabátová Viktorie 2009 RPl 01:25.36 1/4 48


15. 50 P muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lizec Jan 2003 SpHoř 40.30 6/2 318
2. Kůželka Tomáš 2003 RPl 40.99 6/5 302
3. Uxa Lukáš 2003 LoBe 41.81 6/1 285
4. Průdek Jan 2003 PKMo 42.31 6/7 275
5. Míka Tomáš 2003 LoBe 42.46 6/3 272
6. Grohmann Jan 2004 RPl 45.67 6/8 219
7. Laszák Robert 2003 PLČB 46.57 5/2 206
8. Vaculík Dalibor 2004 SlPl 47.44 5/3 195
9. Marášek Kryštof 2003 PKMo 47.86 4/5 190
10. Šimák Antonín 2003 PKPí 49.04 5/6 177
11. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 49.73 3/5 169
12. Nejepsa Filip 2003 LoBe 50.41 4/7 163
13. Krupka Robin 2004 PKMo 50.46 4/4 162
14. Trávníček Adam 2004 PLČB 50.63 4/6 160
15. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 54.22 3/2 131
16. Fišer Jan 2003 SlPl 55.84 2/3 120
17. Vávra Petr 2003 FEZKO 01:04.69 1/3 77

15. 50 P muži - 2005 - 2006
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 43.30 5/5 256
2. Palata Štěpán 2005 LoBe 44.28 5/1 240
3. Valečka Jan 2005 LoBe 47.89 5/7 190
4. Novotný Lukáš 2005 PKMo 49.04 5/4 177
5. Petlička Jakub 2005 RPl 50.55 5/8 161
6. Hašek Daniel 2005 PKMo 51.98 4/8 148
7. Tauchman Lukáš 2005 PLČB 54.14 4/2 131
8. Švejda Ondřej 2005 FEZKO 54.52 4/1 128
9. Plhal Dominik 2005 LoBe 54.57 3/7 128
10. Karas Lukáš 2005 PKMo 54.63 4/3 128
11. Halla Jakub 2005 TrChb 55.12 2/7 124
12. Veselý Vít 2006 TrChb 01:03.65 2/2 81
13. Sýkora Vítek 2005 SlPl 01:04.27 2/4 78
14. Turek Tobiáš 2006 PKPí 01:06.15 1/6 72
15. Hanzlík Tadeáš 2006 FEZKO 01:07.05 1/4 69
16. Hanzlíček Daniel 2006 SlPl 01:09.15 2/5 63
17. Kubač Josef 2005 KSPKl 01:16.48 2/8 47
18. Šavlík Daniel 2005 SlPl 01:21.04 2/1 39

15. 50 P muži - 2007
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Suchý Dominik 2007 RPl 51.05 3/4 156
2. Bartoš Vít 2007 FEZKO 58.77 3/3 103
3. Seidl Martin 2007 PKPí 01:04.87 3/8 76
4. Škop Jan 2007 FEZKO 01:14.92 1/5 50

15. 50 P muži - 2008...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kůželka Pavel 2008 RPl 55.08 3/1 125
2. Kovář Antonín 2008 RPl 59.14 3/6 101
3. Kinter Filip 2008 PKJH 01:09.21 2/6 63


16. 100 Z ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

16. 100 Z ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Butalová Pavlína 1999 PLČB 01:11.64 9/5 596 II. VT
2. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:15.76 9/2 504 III. VT
3. Drdová Věra 2000 KSPKl 01:17.08 9/1 479 III. VT
4. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 01:20.62 7/2 418
5. Kolmanová Julie 2000 KSPKl 01:21.58 8/5 404
6. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:21.64 9/7 403
7. Hašková Alena 1999 TJKt 01:24.69 7/3 361
8. Boušová Alice 2000 RPl 01:28.43 6/4 317
9. Kofroňová Kateřina 2000 RPl 01:29.78 6/3 303
10. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:30.00 6/2 301
11. Zralá Daniela 2000 FEZKO 01:32.44 4/4 277
12. Neradová Lucie 2000 USK 01:37.61 3/1 236
13. Dvořáková Lucie 1999 OLYMP --- 8/3 0

16. 100 Z ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vodičková Michaela 2002 RPl 01:15.05 9/3 518 III. VT
2. Sýkorová Klára 2001 LoBe 01:18.12 9/6 460 III. VT
3. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 01:21.39 8/2 406
4. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 01:22.47 8/4 391
5. Rašková Anna 2002 RPl 01:22.66 7/4 388
6. Firstová Dominika 2001 OLYMP 01:23.20 8/8 381
7. Vopatová Veronika 2002 PKMo 01:23.27 8/7 380
8. Vebrová Berenika 2001 USK 01:24.56 5/5 362
9. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 01:27.27 7/5 330
10. Čadková Kateřina 2002 PKJH 01:27.58 6/6 326
11. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 01:27.66 7/6 325
12. Soumarová Adéla 2001 TJPra 01:28.06 5/2 321
13. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 01:29.40 6/7 307
14. Hašková Zuzana 2002 TJKt 01:29.83 6/1 302
15. Kocmichová Alexandra 2001 PLČB 01:31.04 9/4 290
16. Krákorová Sabina 2001 PORUM 01:35.48 5/4 252
17. Pašková Tereza 2002 PKMo 01:36.70 6/5 242
18. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 01:38.10 4/2 232

16. 100 Z ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kyselová Kateřina 2003 OLYMP 01:22.60 8/6 389
2. Novosádová Julie 2004 TJKt 01:23.54 7/8 376
3. Krobová Hana 2004 KSPKl 01:23.71 8/1 374
4. Bradáčová Ema 2003 KSPKl 01:26.63 7/7 337
5. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 01:27.56 7/1 326
6. Železná Kateřina 2003 KPSRa 01:32.83 5/6 274
7. Veselá Barbora 2004 PLČB 01:32.86 6/8 274
8. Gebauerová Emma 2003 PLAF 01:33.75 5/8 266
9. Činovská Karolína 2004 FEZKO 01:36.23 4/8 246
10. Rodová Eliška 2003 KSPKl 01:38.69 3/3 228
11. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 01:38.89 3/5 227
12. Vraštiaková Anna 2003 KSPKl 01:39.25 3/7 224
13. Říhová Denisa 2004 SlPl 01:40.14 4/1 218
14. Gregorová Vanda 2004 PKJH 01:40.35 5/7 217
15. Pospíšilová Kateřina 2004 PKMo 01:40.62 4/5 215
16. Prošková Agáta 2004 USK 01:41.56 5/3 209
17. Urbanová Alena 2003 USK 01:43.93 4/6 195
18. Zralá Linda 2003 FEZKO 01:48.61 2/4 171
19. Kozová Anastázie 2004 LoBe 01:53.00 2/5 152
20. Nováčková Karolína 2003 PKPí 02:15.37 1/3 88
21. Klímová Kateřina 2004 KPSRa 02:16.93 1/7 85
22. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO --- 2/1 0

16. 100 Z ženy - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Manová Hana 2005 FEZKO 01:34.78 2/6 257
2. Bouzková Vanesa 2006 PLČB 01:36.10 5/1 247
3. Vokatá Eliška 2006 FEZKO 01:36.26 3/8 246
4. Vaňková Barbora 2005 SlPl 01:37.05 4/3 240
5. Bohmová Tereza 2006 PLAF 01:46.57 3/6 181
6. Laníčková Alexandra 2005 PLAF 01:49.16 4/7 168
7. Kakosová Aneta 2006 TJTá 01:49.90 3/4 165
8. Vokounová Petra 2006 TJPra 01:53.89 2/8 148
9. Hornychová Michaela 2005 PKMo 01:56.39 2/7 139
10. Štrougalová Natálie 2005 KPSRa 01:57.40 2/2 135
11. Černá Sára 2006 PKMo 02:00.88 3/2 124
12. Jodasová Kristýna 2006 KPSRa 02:08.19 1/4 104
13. Smetanová Renata 2005 FEZKO 02:12.63 1/2 94
14. Kučerová Beáta 2006 PLČB 02:14.66 2/3 90
15. Zelenková Sára 2006 PKPí 02:29.95 1/6 65
16. Rodová Barbora 2005 KSPKl 02:31.52 1/1 63
17. Muziková Amálie 2006 KSPKl --- 1/5 0


17. 100 Z muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bartůněk Jan 1997 PKPří 01:04.59 9/3 582 II. VT
2. Kracík Tomáš 1998 PKPí 01:06.98 8/4 522 III. VT
3. Slaboch Vojtěch 1997 USK 01:09.73 8/5 463 III. VT
4. Zach Ondřej 1997 PLČB 01:09.75 9/1 462 III. VT

17. 100 Z muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 01:06.85 9/5 525 III. VT
2. Volf Jakub 1999 SlCho 01:09.44 9/6 468 III. VT
3. Čermák Václav 2000 RPl 01:10.36 9/2 450 III. VT
4. Dvořák Šimon 1999 PLČB 01:10.55 8/7 447 III. VT
5. Švehla František 2000 LoBe 01:11.38 9/7 431 III. VT
6. Míka Jakub 2000 PKMo 01:11.89 9/8 422 III. VT
7. Novák Pavel 2000 LoBe 01:12.97 8/3 404
8. Kučera Štěpán 1999 PLČB 01:15.28 8/1 368
9. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:15.59 7/4 363
10. Trnka Tobiáš 2000 LoBe 01:18.12 7/7 329
11. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 01:21.49 6/4 290

17. 100 Z muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Slaboch Matěj 2001 LoBe 01:11.05 8/6 437 III. VT
2. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 01:17.12 8/8 342
3. Ludvík David 2002 LoBe 01:17.35 8/2 339
4. Müller Filip 2002 KSPKl 01:21.21 7/3 293
5. Nedvídek Adam 2001 OLYMP 01:21.56 7/6 289
6. Tůma Matouš 2001 KSPKl 01:22.68 7/2 278
7. Švec Petr 2002 RPl 01:24.41 6/5 261
8. Velykyy Vladyslav 2002 RPl 01:25.18 5/5 254
9. Franěk Matěj 2002 RPl 01:26.61 6/7 241
10. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 01:27.30 5/6 236
11. Palata Jan 2001 LoBe 01:28.66 5/4 225
12. - 13. Ředina Petr 2002 FEZKO 01:30.92 5/1 209
12. - 13. Pešek Filip 2001 PORUM 01:30.92 6/8 209
14. Červinka Marek 2002 USK 01:39.59 2/5 159
15. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 01:50.26 2/6 117

17. 100 Z muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Drahoš Jan 2004 RPl 01:21.31 7/5 292
2. Zástava Jan 2003 PKPí 01:22.16 7/8 283
3. Cihlář Jakub 2003 LoBe 01:25.34 7/1 252
4. Vondráček František 2003 KSPKl 01:26.20 6/3 245
5. Klepač Tomáš 2003 SlPl 01:30.40 6/1 212
6. Nosek Jan 2004 SpHoř 01:30.90 6/6 209
7. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 01:31.76 5/7 203
8. Koželuh Adam 2003 SpHoř 01:34.12 6/2 188
9. Polanský Dominik 2003 PKPí 01:35.44 4/3 180
10. Václavík Jiří 2004 FEZKO 01:35.59 4/1 180
11. Hlaváč Jan 2004 SlPl 01:36.13 5/3 177
12. Vaculík Dalibor 2004 SlPl 01:36.99 5/8 172
13. Kolman Vít 2004 KSPKl 01:38.17 3/3 166
14. Petřík Lukáš 2003 SlPl 01:38.41 4/6 165
15. Čermák Daniel 2003 SlPl 01:39.06 3/5 161
16. Koldinský Martin 2003 KSPKl 01:39.57 4/2 159
17. Stanovský Jakub 2004 PLČB 01:41.27 3/6 151
18. Mňuk Richard 2004 PKJH 01:41.83 4/7 149
19. Hanibal Adam 2004 SlPl 01:49.70 2/3 119
20. Novotný Pavel 2003 LoBe 01:52.77 4/5 109
21. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 01:55.07 1/5 103
22. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 02:01.50 1/3 87

17. 100 Z muži - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Borovka Denis 2005 KSPKl 01:31.50 5/2 205
2. Sladký Matěj 2005 SlPl 01:34.20 4/8 188
3. Krejčíř Matyas 2005 PKJH 01:40.72 3/4 154
4. Vokáč Šimon 2005 TJKt 01:42.24 3/2 147
5. Hašek Daniel 2005 PKMo 01:42.74 4/4 145
6. Plhal Dominik 2005 LoBe 01:43.69 3/7 141
7. Novotný Tomáš 2005 PKMo 01:45.31 3/8 134
8. Lenner Adam 2006 PLAF 01:48.59 2/4 122
9. Tesař Marcel 2005 PKPí 01:52.81 3/1 109
10. Dostál Filip 2005 KSPKl 02:03.08 2/1 84
11. Karas Lukáš 2005 PKMo 02:06.88 2/7 77
12. Šavlík Daniel 2005 SlPl 02:13.83 2/2 65
13. Dušek Petr 2005 KSPKl 02:15.02 2/8 64
14. Švejda Ondřej 2005 FEZKO 02:16.22 1/4 62
15. Škop Jáchym 2005 FEZKO --- 1/6 0


18. 100 VZ ženy - ...1996
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lukšová Kristýna 1996 PLČB 01:09.11 13/5 477 III. VT
2. Sýkorová Tereza 1974 SpHoř 01:25.28 6/6 254

18. 100 VZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šilhanová Štěpánka 1998 SlCho 59.94 15/5 732 I. VT
2. Bednářová Anna 1998 PLČB 01:08.40 11/6 492 III. VT
3. Chlupová Simona 1998 PLČB 01:09.26 11/7 474 III. VT
4. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 01:12.43 12/6 415

18. 100 VZ ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 01:01.07 15/6 692 I. VT
2. Butalová Pavlína 1999 PLČB 01:01.69 15/2 671 I. VT
3. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 01:05.13 15/3 570 II. VT
4. Kyselová Michaela 1999 PKKBr 01:05.57 15/1 559 II. VT
5. Šimková Karolína 1999 PKJH 01:05.73 14/5 555 II. VT
6. Kafková Karolína 2000 KSPKl 01:06.12 13/6 545 II. VT
7. Mourková Daniela 2000 USK 01:06.46 15/8 537 III. VT
8. Novotná Veronika 2000 PKPří 01:06.83 14/2 528 III. VT
9. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:06.87 14/3 527 III. VT
10. Jenčková Markéta 1999 SlCho 01:07.24 14/1 518 III. VT
11. Drdová Věra 2000 KSPKl 01:07.33 14/4 516 III. VT
12. Hrubá Kateřina 1999 USK 01:08.80 11/2 484 III. VT
13. Bártíková Lucie 1999 SlPl 01:10.19 13/4 456 III. VT
14. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:12.63 11/4 411
15. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 01:13.37 9/5 399
16. Mrkosová Bára 2000 TJKt 01:13.69 13/1 394
17. Kocmichová Dominika 1999 PLČB 01:14.27 13/7 385
18. Železná Michaela 1999 KPSRa 01:14.48 12/8 381
19. Neradová Lucie 2000 USK 01:15.69 8/8 363
20. Vaicová Markéta 2000 RPl 01:15.70 8/1 363
21. Boušová Alice 2000 RPl 01:16.35 10/6 354
22. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 01:16.69 11/8 349
23. Marková Eliška 2000 RPl 01:17.73 9/3 335
24. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:17.86 9/4 334
25. Kuklová Eliška 2000 PLČB 01:18.23 8/6 329
26. Kofroňová Kateřina 2000 RPl 01:18.39 10/8 327
27. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:19.06 9/2 319
28. Zralá Daniela 2000 FEZKO 01:19.62 7/1 312
29. Hladovcová Anna 2000 PKJH 01:21.69 7/8 289
30. Hladovcová Iva 2000 PKJH 01:26.02 3/3 248
31. Dvořáková Lucie 1999 OLYMP --- 13/3 0
 
Cusacková Jessica 1999 KSPKl diskval.  

18. 100 VZ ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vodičková Michaela 2002 RPl 01:05.75 15/7 554 II. VT
2. Tesaříková Anna 2001 PKKBr 01:08.93 14/6 481 III. VT
3. Rašková Anna 2002 RPl 01:09.72 12/4 465 III. VT
4. Sýkorová Klára 2001 LoBe 01:09.98 14/8 460 III. VT
5. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 01:10.00 14/7 459 III. VT
6. Vopatová Veronika 2002 PKMo 01:12.63 13/8 411
7. Soumarová Adéla 2001 TJPra 01:13.59 12/7 395
8. Pašková Tereza 2002 PKMo 01:14.46 12/2 382
9. Firstová Dominika 2001 OLYMP 01:14.70 10/4 378
10. Kocmichová Alexandra 2001 PLČB 01:14.91 12/3 375
11. Petrásková Patricie 2001 PORUM 01:15.23 11/5 370
12. Vebrová Berenika 2001 USK 01:16.10 11/1 357
13. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 01:17.14 10/1 343
14. Čadková Kateřina 2002 PKJH 01:17.33 9/7 341
15. Schneiderová Sabina 2002 USK 01:18.08 10/2 331
16. Dvořáková Magdalena 2001 PLČB 01:18.32 13/2 328
17. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 01:18.61 12/1 324
18. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 01:18.96 8/4 320
19. Novotná Monika 2001 PKMo 01:24.88 10/7 258
20. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 01:26.85 5/6 240
21. Herdová Barbora 2002 PLAF 01:28.23 3/5 229
22. Venturová Monika 2002 USK 01:28.77 8/7 225
23. Zdeňková Klára 2001 PLAF 01:34.06 4/7 189

18. 100 VZ ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Barcalová Valerie 2004 PORUM 01:14.60 12/5 379
2. Kyselová Kateřina 2003 OLYMP 01:14.65 10/5 379
3. Kinterová Terezie 2004 PKJH 01:15.73 11/3 363
4. Macholdová Tereza 2003 TJTá 01:16.07 2/4 358
5. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 01:16.83 9/1 347
6. Novosádová Julie 2004 TJKt 01:18.77 9/8 322
7. Voračková Eliška 2003 RPl 01:19.21 8/5 317
8. Železná Kateřina 2003 KPSRa 01:20.35 8/2 304
9. Pavelková Alena 2003 FEZKO 01:20.85 7/4 298
10. Bradáčová Ema 2003 KSPKl 01:21.03 9/6 296
11. Znamenáčková Kristýna 2003 PLAF 01:21.39 5/5 292
12. Vitoulová Markéta 2004 TJPra 01:22.06 7/3 285
13. Rodová Eliška 2003 KSPKl 01:23.88 5/4 267
14. Stašková Sára 2003 KSPKl 01:23.92 6/4 267
15. Zralá Linda 2003 FEZKO 01:25.02 6/8 256
16. Dupačová Anna 2003 KSPKl 01:25.14 6/5 255
17. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 01:25.39 15/4 253
18. Činovská Karolína 2004 FEZKO 01:27.99 5/2 231
19. Myšková Aneta 2004 FEZKO 01:28.55 5/1 227
20. Gregorová Vanda 2004 PKJH 01:30.83 6/3 210
21. Solfronková Tereza 2003 PLČB 01:31.73 7/7 204
22. Žáčková Julie 2003 LoBe 01:31.94 5/3 203
23. Vraštiaková Anna 2003 KSPKl 01:32.45 5/7 199
24. Pekárková Eliška 2003 PKPí 01:33.56 6/7 192
25. Trnková Justina 2004 LoBe 01:35.45 4/1 181
26. Říhová Denisa 2004 SlPl 01:37.80 5/8 168
27. Neumanová Šárka 2004 PLAF 01:39.31 4/2 161
28. Hořínková Liliana 2004 TJPra 01:41.48 2/5 151
29. Kozová Anastázie 2004 LoBe 01:42.40 3/6 147
30. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 01:44.86 3/7 137
31. Klímová Kateřina 2004 KPSRa 01:54.27 2/1 106
32. Šandová Terezie 2003 FEZKO 01:58.58 2/3 94
33. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO --- 4/5 0

18. 100 VZ ženy - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jílková Pavla 2005 KSPKl 01:18.81 8/3 322
2. Manová Hana 2005 FEZKO 01:19.81 6/2 310
3. Vaňková Barbora 2005 SlPl 01:21.81 7/6 288
4. Vacková Natálie 2005 SlPl 01:22.65 7/5 279
5. Vokatá Eliška 2006 FEZKO 01:25.51 4/4 252
6. Sýkorová Tereza anna 2006 SpHoř 01:26.09 7/2 247
7. Bláhová Tereza 2005 TJKt 01:35.18 4/3 183
8. Venturová Daniela 2005 USK 01:36.51 3/2 175
9. Smrčková Pavla 2006 PKMo 01:37.59 4/6 170
10. Kohoutová Zdeňka 2006 KSPKl 01:38.48 3/4 165
11. Čadková Eliška 2005 PKJH 01:38.68 6/1 164
12. Laníčková Alexandra 2005 PLAF 01:40.38 4/8 156
13. Herdová Anežka 2005 PLAF 01:42.15 3/8 148
14. Vokounová Petra 2006 TJPra 01:45.34 3/1 135
15. Hornychová Michaela 2005 PKMo 01:47.38 2/7 127
16. Macholdová Markéta 2006 TJTá 01:48.35 2/2 124
17. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 01:52.64 2/8 110
18. Leszkowová Ivana 2006 TJPra 01:54.35 2/6 105
19. Smetanová Renata 2005 FEZKO 01:55.75 1/5 102
20. Říhová Natálie 2006 SlPl 01:57.47 1/4 97
21. Šveinarová Aneta 2005 KSPKl 02:09.10 1/3 73
22. Manová Lucie 2007 FEZKO 02:10.37 1/6 71
23. Vršková Kateřina 2006 FEZKO 02:12.59 1/7 68
24. Rodová Barbora 2005 KSPKl 02:31.07 1/2 46


19. 100 VZ muži - ...1996
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Štanc Daniel 1987 OLYMP 54.74 14/4 687 I. VT
2. Flaks Vladislav 1993 TJKt 01:00.89 12/6 499 III. VT
3. Carda Tomáš 1992 RPl 01:08.71 10/6 347
4. Borovka Radek 1973 KSPKl 01:11.04 9/3 314

19. 100 VZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bartůněk Jan 1997 PKPří 57.78 14/2 584 II. VT
2. Kracík Tomáš 1998 PKPí 58.34 13/4 567 II. VT
3. Zach Ondřej 1997 PLČB 58.81 12/4 554 II. VT
4. Šeda Michal 1997 PKKBr 59.48 14/1 535 III. VT
5. Šálek Marek 1998 PKPří 59.63 14/7 531 III. VT
6. Machník Tomáš 1998 PKPí 01:01.77 11/4 478 III. VT
7. Slaboch Vojtěch 1997 USK 01:03.26 12/7 445 III. VT
8. Pecháček Martin 1997 PKKBr 01:07.61 11/1 365
9. Budil Martin 1998 USK 01:14.67 8/4 271

19. 100 VZ muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svoboda Kristián 2000 PKPí 54.83 14/3 684 I. VT
2. Dvořák Jan 2000 USK 57.68 13/6 587 II. VT
3. Štemberk František 1999 SlCho 58.03 14/5 577 II. VT
4. Miko Dušan 2000 LoBe 59.43 14/6 537 III. VT
5. Čermák Václav 2000 RPl 01:00.15 13/5 518 III. VT
6. Dvořák Šimon 1999 PLČB 01:00.49 12/5 509 III. VT
7. Novák Pavel 2000 LoBe 01:00.52 12/2 508 III. VT
8. Lhotka Michal 2000 AšMB 01:00.54 13/2 508 III. VT
9. Kouba Alois 1999 NePK 01:01.35 12/3 488 III. VT
10. Felgr Štěpán 2000 USK 01:01.80 13/8 477 III. VT
11. Kučera Štěpán 1999 PLČB 01:01.81 12/8 477 III. VT
12. Míka Jakub 2000 PKMo 01:02.14 13/3 470 III. VT
13. Kareš Petr 2000 PKPří 01:03.48 13/7 440 III. VT
14. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:06.27 11/2 387
15. Švehla František 2000 LoBe 01:07.05 13/1 374
16. Trnka Tobiáš 2000 LoBe 01:07.63 10/4 364
17. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 01:11.54 10/1 308
18. Hora Adam 1999 RPl 01:14.00 6/5 278

19. 100 VZ muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Slaboch Matěj 2001 LoBe 01:01.47 14/8 485 III. VT
2. Souček Marek 2002 KSPKl 01:05.17 11/5 407
3. Müller Filip 2002 KSPKl 01:05.47 11/3 402
4. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 01:05.53 12/1 400
5. Franěk Matěj 2002 RPl 01:06.23 10/3 388
6. Ludvík David 2002 LoBe 01:06.50 11/6 383
7. Palivec Adam 2001 PKPí 01:07.29 11/8 370
8. Velykyy Vladyslav 2002 RPl 01:07.82 11/7 361
9. Tůma Matouš 2001 KSPKl 01:09.69 10/5 333
10. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 01:10.66 9/2 319
11. Palata Jan 2001 LoBe 01:10.67 9/4 319
12. Nedvídek Adam 2001 OLYMP 01:11.60 10/2 307
13. Ředina Petr 2002 FEZKO 01:17.12 5/1 246
14. Urban Josef 2001 PLČB 01:17.81 7/1 239
15. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 01:18.03 8/2 237
16. Švec Petr 2002 RPl 01:18.59 9/5 232
17. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 01:19.13 6/2 227
18. Slezáček Jan 2001 PLAF 01:26.32 4/7 175
19. Červinka Marek 2002 USK 01:29.24 7/8 159
20. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 01:42.88 3/2 103

19. 100 VZ muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lizec Jan 2003 SpHoř 01:07.78 10/7 362
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 01:12.70 10/8 293
3. Drahoš Jan 2004 RPl 01:13.37 9/7 285
4. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 01:13.52 9/6 284
5. Zástava Jan 2003 PKPí 01:14.43 8/1 273
6. Koželuh Adam 2003 SpHoř 01:14.56 9/1 272
7. Průdek Jan 2003 PKMo 01:15.80 7/6 259
8. Grohmann Jan 2004 RPl 01:17.87 8/5 239
9. - 10. Klepač Tomáš 2003 SlPl 01:18.14 8/6 236
9. - 10. Cihlář Jakub 2003 LoBe 01:18.14 9/8 236
11. Kučera Filip 2003 KSPKl 01:19.28 8/8 226
12. Uxa Lukáš 2003 LoBe 01:19.67 7/7 223
13. Václavík Jiří 2004 FEZKO 01:20.30 4/4 218
14. Laszák Robert 2003 PLČB 01:21.17 8/7 211
15. Nosek Jan 2004 SpHoř 01:21.26 7/5 210
16. Polanský Dominik 2003 PKPí 01:24.11 6/4 189
17. Marášek Kryštof 2003 PKMo 01:24.61 5/3 186
18. Čermák Daniel 2003 SlPl 01:26.93 6/1 172
19. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 01:27.31 6/6 169
20. Nejepsa Filip 2003 LoBe 01:27.66 5/7 167
21. Šimák Antonín 2003 PKPí 01:28.21 5/8 164
22. Kolman Vít 2004 KSPKl 01:28.30 7/3 164
23. Petřík Lukáš 2003 SlPl 01:28.36 5/4 163
24. Beneš Jiří 2003 PKPí 01:28.46 6/8 163
25. Novotný Pavel 2003 LoBe 01:30.14 6/7 154
26. Mňuk Richard 2004 PKJH 01:31.05 5/2 149
27. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 01:33.32 4/8 139
28. Fišer Jan 2003 SlPl 01:33.79 3/3 137
29. Koldinský Martin 2003 KSPKl 01:34.96 3/4 132
30. Krupka Robin 2004 PKMo 01:35.00 4/6 131
31. Hanibal Adam 2004 SlPl 01:38.77 2/5 117
32. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 01:46.78 2/3 93

19. 100 VZ muži - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Palata Štěpán 2005 LoBe 01:15.58 8/3 261
2. Sladký Matěj 2005 SlPl 01:19.50 6/3 224
3. Valečka Jan 2005 LoBe 01:19.60 5/6 223
4. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 01:20.98 7/4 212
5. Novotný Lukáš 2005 PKMo 01:25.39 7/2 181
6. Krejčíř Matyas 2005 PKJH 01:26.44 5/5 174
7. Hašek Daniel 2005 PKMo 01:27.72 4/3 167
8. Tauchman Lukáš 2005 PLČB 01:31.66 4/2 146
9. Bouzek Pavel 2006 PLČB 01:33.40 3/5 138
10. Gemov Vít 2006 SlPl 01:35.69 3/6 129
11. Petlička Jakub 2005 RPl 01:40.16 3/7 112
12. Novotný Tomáš 2005 PKMo 01:40.53 4/1 111
13. Lenner Adam 2006 PLAF 01:41.24 4/5 109
14. Švejda Ondřej 2005 FEZKO 01:42.24 3/8 105
15. Tesař Marcel 2005 PKPí 01:44.48 3/1 99
16. Karas Lukáš 2005 PKMo 01:51.71 2/4 81
17. Halla Jakub 2005 TrChb 01:54.56 2/1 75
18. Škop Jáchym 2005 FEZKO 02:00.19 1/6 65
19. Staněk Alexandr 2006 SlPl 02:03.41 2/6 60
20. Hanzlíček Daniel 2006 SlPl 02:04.49 2/2 58
21. Veselý Vít 2006 TrChb 02:10.89 1/3 50
22. Šavlík Daniel 2005 SlPl 02:14.26 2/8 47
23. Kubač Josef 2005 KSPKl 02:15.42 1/4 45
24. Dušek Petr 2005 KSPKl 02:16.37 2/7 44
25. Bartoš Vít 2007 FEZKO 02:20.14 1/5 41


20. 50 M ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stašková Sára 2003 KSPKl 36.18 5/3 381
2. Kinterová Terezie 2004 PKJH 36.72 5/5 364
3. Macholdová Tereza 2003 TJTá 37.35 5/8 346
4. Solfronková Tereza 2003 PLČB 38.32 4/6 321
5. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 39.35 5/6 296
6. Barcalová Valerie 2004 PORUM 39.52 5/7 292
7. Paclíková Karolina 2003 TJPra 40.48 4/4 272
8. Voračková Eliška 2003 RPl 41.79 4/3 247
9. Znamenáčková Kristýna 2003 PLAF 42.86 3/6 229
10. Smith Charlotte 2004 Boh 43.97 2/7 212
11. Vitoulová Markéta 2004 TJPra 44.17 4/5 209
12. Urbanová Alena 2003 USK 44.40 4/7 206
13. Pekárková Eliška 2003 PKPí 45.14 4/1 196
14. Prošková Agáta 2004 USK 45.76 5/2 188
15. Dupačová Anna 2003 KSPKl 46.50 4/2 179
16. Bryxová Sára 2003 PLČB 46.67 3/3 178
17. Švandová Johana 2004 PKPí 46.96 3/4 174
18. Trnková Justina 2004 LoBe 48.31 3/1 160
19. Becková Jolana 2004 TJPra 49.13 3/7 152
20. Pospíšilová Kateřina 2004 PKMo 49.57 3/5 148
21. Žáčková Julie 2003 LoBe 51.33 2/4 133
22. Pernerová Andrea 2004 PKPí 55.74 3/8 104

20. 50 M ženy - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vacková Natálie 2005 SlPl 41.98 5/1 244
2. Bouzková Vanesa 2006 PLČB 43.56 4/8 218
3. Manová Hana 2005 FEZKO 43.69 2/5 216
4. Chocholatá Kateřina 2005 SlPl 46.34 3/2 181
5. Jílková Pavla 2005 KSPKl 46.80 2/6 176
6. Kakosová Aneta 2006 TJTá 48.31 1/4 160
7. Kučera Lilly ann 2006 PLČB 50.94 1/7 137
8. Černá Sára 2006 PKMo 51.15 2/3 135
9. Nushartová Andrea 2006 TJKt 52.06 2/8 128
10. Mastná Barbora 2005 RPl 52.30 1/6 126
11. Vaňková Barbora 2005 SlPl 52.41 2/1 125
12. Voračková Adéla 2006 RPl 53.84 2/2 116
13. Svátková Lucie 2005 KSPKl 54.93 1/3 109
14. Kohoutová Zdeňka 2006 KSPKl 55.87 1/5 103
15. Macholdová Markéta 2006 TJTá 01:01.15 1/2 79


21. 50 M muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kůželka Tomáš 2003 RPl 35.20 6/3 299
2. Lizec Jan 2003 SpHoř 35.24 6/2 298
3. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 35.82 6/6 284
4. Zástava Jan 2003 PKPí 36.34 5/6 272
5. Marášek Kryštof 2003 PKMo 40.25 5/7 200
6. Drahoš Jan 2004 RPl 41.07 6/1 188
7. Václavík Jiří 2004 FEZKO 41.28 3/5 185
8. Koželuh Adam 2003 SpHoř 41.35 5/1 184
9. Grohmann Jan 2004 RPl 42.56 6/8 169
10. Hlaváč Jan 2004 SlPl 43.30 4/3 161
11. Uxa Lukáš 2003 LoBe 43.69 4/4 156
12. Polanský Dominik 2003 PKPí 44.46 4/8 148
13. Stanovský Jakub 2004 PLČB 44.71 4/6 146
14. Nosek Jan 2004 SpHoř 44.89 4/2 144
15. Klepač Tomáš 2003 SlPl 46.06 5/8 133
16. Cihlář Jakub 2003 LoBe 46.13 4/7 133
17. Vondráček František 2003 KSPKl 46.68 2/5 128
18. Novotný Pavel 2003 LoBe 49.19 4/1 110
19. Vaculík Dalibor 2004 SlPl 49.32 2/2 109
20. Beneš Jiří 2003 PKPí 51.18 3/1 97
21. Trávníček Adam 2004 PLČB 54.58 3/8 80
22. Petřík Lukáš 2003 SlPl 57.46 1/5 69

21. 50 M muži - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 38.23 6/7 233
2. Borovka Denis 2005 KSPKl 38.87 5/4 222
3. Palata Štěpán 2005 LoBe 39.49 5/5 212
4. Valečka Jan 2005 LoBe 39.59 5/3 210
5. Vokáč Šimon 2005 TJKt 42.97 3/2 164
6. Novotný Lukáš 2005 PKMo 43.56 5/2 158
7. Plhal Dominik 2005 LoBe 48.48 3/7 114
8. Novotný Tomáš 2005 PKMo 49.25 3/3 109
9. Sladký Matěj 2005 SlPl 49.65 2/6 107
10. Gemov Vít 2006 SlPl 51.81 2/3 94
11. Tauchman Lukáš 2005 PLČB 53.02 2/4 88
12. Bouzek Pavel 2006 PLČB 53.83 3/6 84
13. Staněk Alexandr 2006 SlPl 01:02.43 1/3 54
14. Sýkora Vítek 2005 SlPl 01:09.22 2/7 39
15. Dostál Filip 2005 KSPKl 01:11.63 1/4 35


22. 200 P ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kopřivová Romana 1997 PKJH 02:56.57 4/2 541 II. VT
100 m: 01:26.01

22. 200 P ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šimková Karolína 1999 PKJH 02:47.29 4/5 636 II. VT
100 m: 01:20.16
2. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 02:52.53 4/4 580 II. VT
100 m: 01:21.98
3. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 02:57.26 3/5 534 III. VT
100 m: 01:24.77
4. Novotná Veronika 2000 PKPří 03:03.70 4/6 480 III. VT
100 m: 01:27.03
5. Šantínová Denisa 2000 SlPl 03:11.16 4/3 426 III. VT
100 m: 01:32.56
6. Hašková Alena 1999 TJKt 03:12.15 3/3 420
100 m: 01:34.35
7. Marková Eliška 2000 RPl 03:12.36 3/4 418
100 m: 01:32.88
8. Hrubá Kateřina 1999 USK 03:18.54 3/2 380
100 m: 01:33.44
9. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 03:21.98 3/8 361
100 m: 01:36.73
10. Hladovcová Anna 2000 PKJH 03:24.16 2/8 350
100 m: 01:37.18
11. Kováříková Lucie 1999 SlPl 03:31.16 2/5 316
100 m: 01:39.28
12. Kofroňová Kateřina 2000 RPl 03:34.23 3/1 303
100 m: 01:43.25
13. Cusacková Jessica 1999 KSPKl 03:38.56 1/4 285
100 m: 01:49.64
14. Krausová Nikola 2000 SlPl 03:40.98 1/3 276
100 m: 01:44.65

22. 200 P ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Tesaříková Anna 2001 PKKBr 03:05.71 4/7 465 III. VT
100 m: 01:27.88
2. Dvořáková Magdalena 2001 PLČB 03:21.32 3/6 365
100 m: 01:38.22
3. Čadková Kateřina 2002 PKJH 03:24.50 2/1 348
100 m: 01:39.66
4. Schneiderová Sabina 2002 USK 03:25.32 1/6 344
100 m: 01:40.79
5. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 03:26.49 4/1 338
100 m: 01:38.76
6. Novotná Monika 2001 PKMo 03:26.90 4/8 336
100 m: 01:40.16
7. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 03:29.88 2/4 322
100 m: 01:43.16
8. Hašková Zuzana 2002 TJKt 03:29.95 2/6 322
100 m: 01:43.87
9. Krákorová Sabina 2001 PORUM 03:30.47 2/7 319
100 m: 01:44.35
10. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 03:37.53 1/1 289
100 m: 01:46.03
11. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 04:07.84 1/2 196
100 m: 02:00.32

22. 200 P ženy - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Becková Jolana 2004 TJPra 03:17.40 1/7 387
100 m: 01:42.76
2. Švandová Johana 2004 PKPí 03:19.91 2/2 373
100 m: 01:37.63
3. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 03:21.20 3/7 365
100 m: 01:37.59
4. Pavelková Alena 2003 FEZKO 03:24.32 1/5 349
100 m: 01:40.88
5. Paclíková Karolina 2003 TJPra 03:35.20 2/3 299
100 m: 01:46.31
6. Pospíšilová Kateřina 2004 PKMo --- 1/8 0


23. 200 P muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šálek Marek 1998 PKPří 02:52.79 4/7 428 III. VT
100 m: 01:23.35
2. Bartůněk Jan 1997 PKPří 03:01.19 4/2 371
100 m: 01:26.84

23. 200 P muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kučera Štěpán 1999 PLČB 02:34.94 4/4 594 II. VT
100 m: 01:13.97
2. Trnka Tobiáš 2000 LoBe 02:42.01 4/6 520 III. VT
100 m: 01:19.32
3. Dvořák Jan 2000 USK 02:43.01 4/1 510 III. VT
100 m: 01:17.98
4. Felgr Štěpán 2000 USK 02:43.94 3/6 501 III. VT
100 m: 01:19.98
5. Volf Jakub 1999 SlCho 02:45.12 4/5 491 III. VT
100 m: 01:20.36
6. Svoboda Kristián 2000 PKPí 02:47.33 4/3 472 III. VT
100 m: 01:21.29
7. Kouba Alois 1999 NePK 02:54.81 3/3 414
100 m: 01:25.30
8. Míka Jakub 2000 PKMo 02:55.32 4/8 410
100 m: 01:24.05
9. Kareš Petr 2000 PKPří 02:55.57 3/5 408
100 m: 01:23.61
10. Miko Dušan 2000 LoBe 02:57.11 3/4 398
100 m: 01:27.96
11. Lhotka Michal 2000 AšMB 03:02.35 3/2 364
100 m: 01:27.75
12. Švehla František 2000 LoBe 03:14.49 3/7 300
100 m: 01:32.45
13. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 03:16.22 2/7 292
100 m: 01:35.60

23. 200 P muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Nedvídek Adam 2001 OLYMP 03:08.73 2/5 329
100 m: 01:32.46
2. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 03:08.88 1/2 328
100 m: 01:29.65
3. Ludvík David 2002 LoBe 03:09.67 2/4 324
100 m: 01:33.48
4. Slaboch Matěj 2001 LoBe 03:10.73 2/6 318
100 m: 01:33.16
5. Franěk Matěj 2002 RPl 03:16.94 2/2 289
100 m: 01:36.62
6. Souček Marek 2002 KSPKl 03:20.94 3/1 272
100 m: 01:35.74
7. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 03:23.28 1/6 263
100 m: 01:39.30
8. Palata Jan 2001 LoBe 03:25.88 1/4 253
100 m: 01:41.61
9. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 03:29.79 1/7 239
100 m: 01:42.11
10. Slezáček Jan 2001 PLAF 03:30.36 1/5 237
100 m: 01:42.51
11. Palivec Adam 2001 PKPí 03:34.63 2/8 223
100 m: 01:42.67
12. Urban Josef 2001 PLČB 03:37.06 1/1 216
100 m: 01:45.24

23. 200 P muži - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kůželka Tomáš 2003 RPl 03:05.19 3/8 348
100 m: 01:29.19
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 03:17.05 2/3 289
100 m: 01:37.08
3. Průdek Jan 2003 PKMo 03:24.31 2/1 259
100 m: 01:40.33
4. Laszák Robert 2003 PLČB 03:47.44 1/8 188
100 m: 01:49.84


24. 400 VZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šilhanová Štěpánka 1998 SlCho 04:31.48 5/4 741 I. VT
100 m: 01:04.85 200 m: 02:14.74 (01:09.89)
2. Bednářová Anna 1998 PLČB 05:11.97 4/4 488 III. VT
100 m: 01:14.62 200 m: 02:33.97 (01:19.35)
3. Chlupová Simona 1998 PLČB 05:17.90 4/8 461 III. VT
100 m: 01:14.49 200 m: 02:34.91 (01:20.42)

24. 400 VZ ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mourková Daniela 2000 USK 04:45.08 5/5 640 II. VT
100 m: 01:06.66 200 m: 02:18.85 (01:12.19)
2. Kyselová Michaela 1999 PKKBr 04:46.11 5/6 633 II. VT
100 m: 01:10.54 200 m: 02:27.95 (01:17.41)
3. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 04:52.81 5/3 590 II. VT
100 m: 01:10.45 200 m: 02:25.62 (01:15.17)
4. Kafková Karolína 2000 KSPKl 04:54.54 5/2 580 II. VT
100 m: 01:11.05 200 m: 02:26.14 (01:15.09)
5. Jenčková Markéta 1999 SlCho 05:00.95 4/3 544 II. VT
100 m: 01:09.99 200 m: 02:26.68 (01:16.69)
6. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 05:01.07 5/1 543 II. VT
100 m: 01:11.49 200 m: 02:27.28 (01:15.79)
7. Kolmanová Julie 2000 KSPKl 05:30.68 3/4 410
100 m: 01:19.60 200 m: 02:43.54 (01:23.94)
8. Železná Michaela 1999 KPSRa 05:52.50 3/1 338
100 m: 01:19.63 200 m: 02:49.09 (01:29.46)
9. Boušová Alice 2000 RPl 06:01.30 2/4 314
100 m: 01:23.33 200 m: 02:56.69 (01:33.36)
10. Neradová Lucie 2000 USK 06:04.16 2/1 307
100 m: 01:25.09 200 m: 02:59.65 (01:34.56)
11. Vaicová Markéta 2000 RPl 06:06.41 2/2 301
100 m: 01:24.77 200 m: 02:57.69 (01:32.92)
12. Zralá Daniela 2000 FEZKO 06:13.84 2/6 284
100 m: 01:27.70 200 m: 03:05.27 (01:37.57)
13. Dvořáková Lucie 1999 OLYMP --- 2/5 0

24. 400 VZ ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vodičková Michaela 2002 RPl 05:01.08 4/5 543 II. VT
100 m: 01:12.44 200 m: 02:28.74 (01:16.30)
2. Rašková Anna 2002 RPl 05:24.10 4/6 435 III. VT
100 m: 01:13.61 200 m: 02:36.61 (01:23.00)
3. Vopatová Veronika 2002 PKMo 05:25.75 4/7 429 III. VT
100 m: 01:16.84 200 m: 02:41.72 (01:24.88)
4. Firstová Dominika 2001 OLYMP 05:32.33 3/5 404
100 m: 01:20.32 200 m: 02:46.43 (01:26.11)
5. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 05:34.45 4/2 396
100 m: 01:18.45 200 m: 02:44.06 (01:25.61)
6. Pašková Tereza 2002 PKMo 05:53.49 3/3 336
100 m: 01:23.18 200 m: 02:54.18 (01:31.00)
7. Petrásková Patricie 2001 PORUM 05:54.66 3/8 332
100 m: 01:25.42 200 m: 02:57.65 (01:32.23)
8. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 06:08.79 2/3 296
100 m: 01:26.47 200 m: 03:02.40 (01:35.93)
9. Soumarová Adéla 2001 TJPra --- 3/6 0
10. Sýkorová Klára 2001 LoBe --- 5/7 0

24. 400 VZ ženy - 2003...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Krobová Hana 2004 KSPKl 05:31.73 4/1 406
100 m: 01:18.91 200 m: 02:44.55 (01:25.64)
2. Macholdová Tereza 2003 TJTá 05:40.36 3/7 376
100 m: 01:21.52 200 m: 02:48.22 (01:26.70)
3. Kyselová Kateřina 2003 OLYMP 05:45.96 3/2 358
100 m: 01:23.10 200 m: 02:52.62 (01:29.52)
4. Bryxová Sára 2003 PLČB 06:13.86 2/7 284
100 m: 01:29.36 200 m: 03:06.67 (01:37.31)
5. Pavelková Alena 2003 FEZKO 06:22.33 1/5 265
100 m: 01:30.15 200 m: 03:09.59 (01:39.44)
6. Vitoulová Markéta 2004 TJPra 06:27.52 1/6 255
100 m: 01:28.68 200 m: 03:08.54 (01:39.86)
7. Veselá Barbora 2004 PLČB 06:29.80 1/4 250
100 m: 01:28.09 200 m: 03:10.15 (01:42.06)
8. Zralá Linda 2003 FEZKO 06:36.01 2/8 239
100 m: 01:34.04 200 m: 03:15.87 (01:41.83)
9. Pernerová Andrea 2004 PKPí 06:43.73 1/3 225
100 m: 01:34.10 200 m: 03:12.17 (01:38.07)


25. 4x 50 PZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. PKPi A Kracík Tomáš 01:10.40      
  Palivec Adam 02:06.19  (55.79)    
  Svoboda Kristián ---      
  Machník Tomáš ---   0 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. LoBe D Švehla František 01:06.14      
  Trnka Tobiáš 02:01.08  (54.94)    
  Miko Dušan ---      
  Novák Pavel ---   0 ruč. měř.  
2. PKMo A Míka Jakub 01:17.55      
  Průdek Jan 02:26.71  (01:09.16)    
  Marášek Kryštof ---      
  Stríž Vojtěch ---   0 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. RPl B Švec Petr 01:22.82      
  Franěk Matěj 02:29.34  (01:06.52)    
  Velykyy Vladyslav ---      
  Hora Adam ---   0 ruč. měř.  
2. FEZKO Ředina Petr 01:32.30      
  Pešek Tomáš 02:49.69  (01:17.39)    
  Rajdoš Dominik ---      
  Václavík Jiří ---   0 ruč. měř.  
3. LoBe C Ludvík David 01:16.27      
  Palata Jan 02:20.79  (01:04.52)    
  Lajčuk Leonard ---      
  Slaboch Matěj ---   0 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. PKPi B Polanský Dominik 01:37.86      
  Beneš Jiří 02:53.33  (01:15.47)    
  Zástava Jan ---      
  Šimák Antonín ---   0 ruč. měř.  
2. RPl A Drahoš Jan 01:19.44      
  Kůželka Tomáš 02:21.15  (01:01.71)    
  Čermák Václav ---      
  Grohmann Jan ---   0 ruč. měř.  
3. LoBe B Cihlář Jakub 01:23.59      
  Uxa Lukáš 02:33.94  (01:10.35)    
  Neliba Tadeáš ---      
  Míka Tomáš ---   0 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. PKMo B Hašek Daniel ---      
  Karas Lukáš 03:04.25      
  Novotný Lukáš ---      
  Novotný Tomáš ---   0 ruč. měř.  


26. 4x 50 PZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. TjKt A Mrkosová Adéla 01:18.32      
  Hašková Alena 02:25.29  (01:06.97)    
  Krůsová Gabriela ---      
  Mrkosová Bára ---   0 ruč. měř.  

26. 4x 50 PZ ženy - 1999 - 2000
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body

26. 4x 50 PZ ženy - 2001 - 2002
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. RPl B Vodičková Michaela 01:17.00      
  Kofroňová Kateřina 02:25.72  (01:08.72)    
  Rašková Anna ---      
  Boušová Alice ---   0 ruč. měř.  
2. PKMo A Vopatová Veronika 01:21.06      
  Novotná Monika 02:37.94  (01:16.88)    
  Pašková Tereza ---      
  Pospíšilová Kateřina ---   0 ruč. měř.  

26. 4x 50 PZ ženy - 2003 - 2004
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. Fezko C Činovská Karolína 01:27.62      
  Myšková Aneta 02:47.53  (01:19.91)    
  Manová Hana ---      
  Šafandová Tereza ---   0 ruč. měř.  
2. Fezko A Kollrosová Michaela 01:31.42      
  Pavelková Alena 02:55.88  (01:24.46)    
  Zralá Linda ---      
  Zralá Daniela ---   0 ruč. měř.  
3. PKMo B Krupka Robin 01:53.70      
  Smrčková Pavla 03:26.87  (01:33.17)    
  Černá Sára ---      
  Hornychová Michaela ---   0 ruč. měř.  
4. LoBe Žáčková Julie 01:37.40      
  Trnková Justina 02:48.99  (01:11.59)    
  Zajacová Jindřiška ---      
  Lamprechtová Tereza ---   0 ruč. měř.  
5. RPl A Voračková Eliška 01:37.89      
  Mastná Barbora 02:59.65  (01:21.76)    
  Marková Eliška ---      
  Voračková Adéla ---   0 ruč. měř.  
6. TjKt B Novosádová Julie 01:32.56      
  Bláhová Tereza 02:54.62  (01:22.06)    
  Nushartová Andrea ---      
  Bezpalcová Karolína ---   0 ruč. měř.  

26. 4x 50 PZ ženy - 2005...
Čas uzavření výsledků 20.6. 2015 18:57

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body