Výsledky závodu:

 Název:  Neratovický pohár 2015 - XVI.ročník - Memoriál Karla Řády
 Pořadatel:  Neratovický Plavecký Klub
 Místo:  Neratovice -- 25m.
 Datum  17.1.2015



 01 -- 100 m polohový závod - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NOLL  David 1999  LoNy  01:01,77  605
 2.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  01:02,00  598
 3.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  01:03,26  563
 4.  PODUŠKA  Lukáš 1998  OLYMP  01:03,47  558
 5.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  01:03,62  554
 6.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:04,54  530
 7.  RENC  Jakub 1999  MoP  01:05,06  518
 8.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  01:05,07  518
 9.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  01:05,57  506
 10.  HÁJEK  Václav 2000  USK  01:05,58  506
 11.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  01:05,78  501
 12.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  01:06,19  492
 13.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  01:06,58  483
 14.  BALÁK  Lukáš 1994  PKLo  01:06,90  476
 15.  DOMIN  Josef 1998  MoP  01:07,24  469
 16.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  01:08,06  452
 17.  PREISS  Přemysl 1998  PKLo  01:08,57  442
 18.  SLOUKA  Jakub 1999  BiJa  01:08,84  437
 19.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  01:09,39  427
 20.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:10,45  408
 21.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:12,29  378
 22.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  01:13,27  363
 23.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:14,22  349
 24.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  01:14,38  347
 25.  SVATOŠ  Ondřej 1999  SKS  01:14,80  341
 26.  GARA  Jan 1999  SKS  01:14,89  340
 27.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  01:15,50  332
 28.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  01:17,36  308
 29.  HOLUB  Martin 2000  USK  01:18,80  292
 30.  HELIS  Marek 2000  PKLo  01:18,90  291
 31.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:19,70  282

 02 -- 100 m polohový závod - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  01:04,12  810
 2.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  01:04,33  802
 3.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  01:15,26  501
 4.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:16,42  478
 5.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:16,48  477
 6.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  01:16,84  471
 7.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:17,26  463
 8.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  01:17,60  457
 9.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  01:18,07  449
 10.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  01:18,55  441
 11.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  01:20,01  417
 12.  OUTHIEROVÁ  Pavlína 2000  SKS  01:20,52  409
 13.  BARTOŇOVÁ  Natálie 1999  SlPl  01:21,43  395
 14.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  01:21,74  391
 15.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  01:21,97  388
 16.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  01:22,18  385
 17.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  01:22,94  374
 18.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  01:23,91  361
 19.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  01:26,94  325

 03 -- 50 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  00:24,92  607
 2.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  00:25,26  583
 3.  NOLL  David 1999  LoNy  00:25,29  581
 4.  PODUŠKA  Lukáš 1998  OLYMP  00:25,36  576
 5.  ČERNÍK  Jan 1992  AŠMB  00:25,43  572
 6.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:25,97  537
 7.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:26,33  515
 8.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:26,41  510
 9.  DOMIN  Josef 1998  MoP  00:26,42  510
 10.  BALÁK  Lukáš 1994  PKLo  00:26,52  504
 11.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:26,53  504
 12.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:26,76  491
 13.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  00:26,86  485
 14.  PREISS  Přemysl 1998  PKLo  00:26,94  481
 15.  NOSEK  Kryštof 1998  BiJa  00:26,97  479
 16.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  00:27,16  469
 17.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:27,17  469
 18.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:27,28  463
 19.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  00:27,35  460
 20.  KAČEROVSKÝ  Jakub 2001  VoSP  00:27,57  449
 20.  ŠITERA  Radek 1985  AŠMB  00:27,57  449
 22.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:27,60  447
 23.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:27,72  441
 24.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:27,77  439
 25.  CÉ  Štěpán 2000  MoP  00:27,78  439
 26.  KOŽEVNIKOV  Danil 1999  MoP  00:27,86  435
 27.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:27,87  434
 28.  KUPKA  Vojtěch 2001  USK  00:28,04  427
 29.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:28,14  422
 30.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  00:28,29  415
 31.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:28,31  414
 32.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:28,40  411
 33.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  00:28,42  410
 34.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  00:28,51  406
 35.  HRUNEK  Tomáš 2001  Boh  00:28,81  393
 36.  GARA  Jan 1999  SKS  00:28,95  388
 37.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:29,34  372
 38.  KOVAŘÍK  Martin 2000  AŠMB  00:29,39  370
 38.  SVATOŠ  Ondřej 1999  SKS  00:29,39  370
 40.  CHALUPA  Jakub 2001  Boh  00:29,40  370
 41.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:29,52  366
 42.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:29,62  362
 43.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  00:29,87  353
 44.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  00:29,88  353
 45.  KOTT  Josef 2001  MoP  00:29,92  351
 46.  ROBENEK  Christián 2001  SKPNy  00:30,06  346
 47.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:30,19  342
 48.  PAŘÍZEK  Petr 1999  SKS  00:30,40  335
 49.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:30,42  334
 50.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:30,43  334
 51.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:30,45  333
 52.  HELIS  Marek 2000  PKLo  00:30,86  320
 53.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:30,89  319
 54.  ŽÁK  Jakub 2001  MoP  00:30,99  316
 55.  GERASIMOV  David 2001  MoP  00:31,38  304
 56.  PÁNEK  Matyáš 2001  ACPra  00:31,49  301
 57.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:31,57  299
 58.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:31,66  296
 59.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:31,83  292
 60.  HÁJEK  Michal 2003  LoNy  00:31,98  288
 61.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:31,99  287
 62.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:32,32  279
 63.  NOVÁK  Marek 2001  PORum  00:32,37  277
 64.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:32,49  274
 65.  BLAŽEK  Tomáš 2001  SnVa  00:32,50  274
 66.  DÁŇA  Vojtěch 2002  KSPKl  00:32,57  272
 67.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:32,65  270
 68.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:32,94  263
 68.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:32,94  263
 70.  VEVERKA  Vaclav 2003  BiJa  00:33,55  249
 71.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:33,90  242
 72.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:34,04  239
 73.  KOLMAN  Vít 2004  KSPKl  00:34,38  232
 74.  ČERNÝ  Jan 2002  LoNy  00:34,40  231
 75.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:35,01  219
 76.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:35,19  216
 77.  HARTMAN  Samuel 2001  PKSČL  00:35,30  214
 78.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:35,44  211
 79.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:35,69  207
 80.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:35,73  206
 81.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  00:35,80  205
 82.  ŽÁK  Matyáš 2003  MoP  00:36,15  199
 83.  IVANOV  Alexey 2004  MoP  00:36,25  198
 84.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:36,32  197
 85.  VALEČKA  Jan 2005  LoBe  00:37,44  179
 86.  BOROVKA  Denis 2005  KSPKl  00:37,53  178
 87.  VONDRÁČEK  František 2003  KSPKl  00:37,56  178
 88.  MOTLÍK  Tomáš 2003  PKSČL  00:37,99  172
 89.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:38,15  170
 90.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:38,18  169
 91.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:38,21  169
 92.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  00:38,23  169
 93.  LAHODA  David 2005  SKS  00:38,29  168
 94.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:38,44  166
 95.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:38,99  159
 96.  KAČEROVSKÝ  Vojtěch 2005  VoSP  00:39,00  159
 97.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:39,07  158
 98.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:39,08  158
 99.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:39,71  150
 100.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:39,82  149
 101.  ONDŘEJKA  Kryštof 2005  LoBe  00:42,23  125
 102.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:42,88  120
 103.  VERNER  David 2007  AŠMB  00:44,24  109
 --.  PECINOVSKÝ  Daniel 2002  PKČL  Diskval.  0
 --.  SLOUKA  Jakub 1999  BiJa  Diskval.  0

 04 -- 50 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:27,02  685
 2.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  00:27,19  672
 3.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:28,10  609
 4.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:28,68  573
 5.  ANDRIKOVÁ  Alžběta 1998  MoP  00:28,71  571
 6.  ŠANTRŮČKOVÁ  Anna 2001  VoSP  00:29,05  551
 7.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:29,17  544
 8.  SEJKOROVÁ  Michaela 1997  BiJa  00:29,80  511
 8.  PIŠKULOVÁ  Denisa 2001  DeBře  00:29,80  511
 10.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:29,97  502
 11.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:30,00  500
 12.  PEKAŘOVÁ  Julie 2001  SKS  00:30,04  498
 13.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:30,05  498
 14.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:30,10  495
 15.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AŠMB  00:30,27  487
 16.  ZEMANOVÁ  Petra 1998  AŠMB  00:30,55  474
 16.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:30,55  474
 18.  STRÁNSKÁ  Valerie 1999  AŠMB  00:30,58  472
 19.  DRAHOVZALOVÁ  Natálie 2001  SKPNy  00:30,76  464
 20.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:30,80  462
 21.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:31,07  450
 22.  ŠÍROVÁ  Barbora 2000  MoP  00:31,18  446
 23.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:31,21  444
 24.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:31,33  439
 25.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:31,38  437
 26.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AŠMB  00:31,49  433
 27.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  00:31,50  432
 28.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:31,52  431
 29.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:31,60  428
 30.  OUTHIEROVÁ  Pavlína 2000  SKS  00:31,67  425
 31.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:31,81  420
 32.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:31,84  419
 33.  BÁRTÍKOVÁ  Lucie 1999  SlPl  00:31,92  415
 34.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:31,93  415
 35.  JIRMANOVÁ  Vanesa 2001  MoP  00:32,02  412
 36.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  00:32,04  411
 37.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  00:32,05  410
 38.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:32,17  406
 39.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:32,18  406
 40.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:32,20  405
 41.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:32,21  404
 42.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:32,26  402
 43.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:32,35  399
 44.  ŘEZNÍČKOVÁ  Josefína 2002  SKS  00:32,38  398
 45.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:32,40  397
 46.  BARTOŇOVÁ  Natálie 1999  SlPl  00:32,50  394
 47.  HOFMANOVÁ  Pavlína 2000  SpHoř  00:32,60  390
 48.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:32,67  388
 49.  ŠTICHOVÁ  Natálie 2002  BiJa  00:32,74  385
 50.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:32,79  383
 51.  LIPOVSKÁ  Vanesa 2000  Boh  00:32,91  379
 52.  ŠAFROVÁ  Tina 2002  PKČL  00:32,94  378
 53.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  ACPra  00:32,96  377
 54.  PŮLPÁNOVÁ  Alžběta 2001  MoP  00:32,97  377
 55.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:33,07  374
 56.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKSČL  00:33,10  373
 57.  SUCHOMANOVÁ  Jessika 2003  PORum  00:33,11  372
 58.  KOLDOVÁ  Adriana 2001  SnVa  00:33,18  370
 59.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  00:33,55  358
 60.  JANEČKOVÁ  Lucie 2001  BiJa  00:33,58  357
 61.  HOFBAUEROVÁ  Kateřína 2003  ACPra  00:33,63  355
 61.  RAŠKOVÁ  Eliška 2001  LoNy  00:33,63  355
 63.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:33,71  353
 64.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:33,80  350
 65.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:33,93  346
 66.  BRADÁČOVÁ  Ema 2003  KSPKl  00:33,94  346
 67.  LAMPRECHTOVÁ  Tereza 2001  LoBe  00:34,15  339
 68.  JEŘÁBKOVÁ  Tereza 2001  LoNy  00:34,26  336
 69.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  00:34,28  336
 70.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:34,35  333
 71.  NEUBAUEROVÁ  Nikol 2003  SnVa  00:34,45  331
 72.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:34,47  330
 73.  GREGOROVÁ  Eliška 2002  KPSRa  00:34,65  325
 74.  ŠOLÍNOVÁ  Kamila 2000  Boh  00:34,77  322
 75.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:34,84  320
 76.  KOVÁŘOVÁ  Anna 2001  PKSpR  00:34,87  319
 77.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:35,16  311
 78.  MÄNZELOVÁ  Magdalena 2001  PORum  00:35,26  308
 79.  SLAVÍČKOVÁ  Bára 2001  PKSČL  00:35,70  297
 80.  KROBOVÁ  Hana 2004  KSPKl  00:35,84  294
 81.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:36,33  282
 82.  ŠVAMBERKOVÁ  Anna 1999  SnVa  00:37,04  266
 83.  HUJEROVÁ  Eva marie 2004  BiJa  00:37,43  258
 84.  STAŠKOVÁ  Sára 2003  KSPKl  00:37,45  257
 85.  VOJTOVÁ  Šárka 2004  SnVa  00:37,49  257
 86.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  00:37,57  255
 87.  PEKÁRKOVÁ  Klára 2003  PKSČL  00:37,68  253
 88.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:37,73  252
 89.  TÓTHOVÁ  Tereza 2003  MoP  00:37,84  250
 90.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:38,06  245
 91.  JÍLKOVÁ  Pavla 2005  KSPKl  00:38,29  241
 92.  KOTTOVÁ  Viktorie 2004  NePK  00:38,97  229
 93.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:39,41  221
 94.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  00:39,72  216
 95.  PEROUTKOVÁ  Martina 2005  BiJa  00:39,73  216
 96.  ZEMLEROVÁ  Anežka 2005  BiJa  00:41,11  195
 97.  PROCHÁZKOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  00:41,54  189
 98.  SEIDLOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  00:45,04  148
 99.  NOVÁKOVÁ  Eliška 2005  KSPKl  00:46,86  132
 100.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:51,05  102
 101.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:58,00  70

 05 -- 50 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  00:30,82  640
 2.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:31,49  600
 3.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  00:31,62  593
 4.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:32,20  562
 5.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:32,56  543
 6.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:32,61  541
 7.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:33,32  507
 8.  PODUŠKA  Lukáš 1998  OLYMP  00:33,54  497
 9.  ČERNÍK  Jan 1992  AŠMB  00:33,57  496
 10.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:33,81  485
 11.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:33,93  480
 12.  NOLL  David 1999  LoNy  00:34,15  471
 13.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  00:34,43  460
 14.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:34,70  449
 15.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  00:35,08  434
 16.  CHALUPA  Jakub 2001  Boh  00:35,17  431
 17.  PREISS  Přemysl 1998  PKLo  00:35,25  428
 18.  NOSEK  Kryštof 1998  BiJa  00:35,39  423
 19.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:35,47  420
 20.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  00:35,88  406
 21.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:36,26  393
 22.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:36,39  389
 23.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  00:36,43  388
 24.  BALÁK  Lukáš 1994  PKLo  00:36,46  387
 25.  ŠITERA  Radek 1985  AŠMB  00:36,92  373
 26.  DOMIN  Josef 1998  MoP  00:36,98  371
 27.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:37,04  369
 28.  KAČEROVSKÝ  Jakub 2001  VoSP  00:37,12  367
 29.  KOVAŘÍK  Martin 2000  AŠMB  00:37,28  362
 30.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  00:37,37  359
 31.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:37,52  355
 32.  CÉ  Štěpán 2000  MoP  00:37,98  342
 33.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:38,19  337
 33.  HRUNEK  Tomáš 2001  Boh  00:38,19  337
 35.  KUPKA  Vojtěch 2001  USK  00:38,47  330
 36.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:38,60  326
 37.  KOŽEVNIKOV  Danil 1999  MoP  00:38,68  324
 38.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:39,14  313
 39.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:39,27  310
 40.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:39,30  309
 41.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  00:39,46  305
 42.  KOTT  Josef 2001  MoP  00:40,03  293
 43.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  00:40,28  287
 44.  HÁJEK  Michal 2003  LoNy  00:40,42  284
 45.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:40,73  278
 46.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:40,78  277
 47.  GERASIMOV  David 2001  MoP  00:40,85  275
 48.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:41,06  271
 49.  PÁNEK  Matyáš 2001  ACPra  00:41,15  269
 50.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  00:41,16  269
 51.  SVATOŠ  Ondřej 1999  SKS  00:41,53  262
 52.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:41,65  260
 53.  ROBENEK  Christián 2001  SKPNy  00:41,78  257
 54.  GARA  Jan 1999  SKS  00:41,80  257
 55.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:41,82  257
 56.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:41,86  256
 57.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:41,94  254
 58.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:42,03  253
 59.  DÁŇA  Vojtěch 2002  KSPKl  00:42,62  242
 60.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:42,65  242
 61.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:42,80  239
 62.  HELIS  Marek 2000  PKLo  00:42,83  239
 63.  ŽÁK  Jakub 2001  MoP  00:43,04  235
 64.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:43,11  234
 65.  PAŘÍZEK  Petr 1999  SKS  00:43,87  222
 66.  IVANOV  Alexey 2004  MoP  00:43,99  221
 67.  PECINOVSKÝ  Daniel 2002  PKČL  00:44,75  210
 68.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:44,84  208
 69.  ŽÁK  Matyáš 2003  MoP  00:45,26  203
 70.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  00:45,41  201
 71.  HARTMAN  Samuel 2001  PKSČL  00:45,83  195
 72.  NOVÁK  Marek 2001  PORum  00:46,48  187
 72.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:46,48  187
 74.  KOLMAN  Vít 2004  KSPKl  00:46,95  181
 75.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:47,17  179
 76.  ČERNÝ  Jan 2002  LoNy  00:47,49  175
 77.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:47,68  173
 78.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:48,06  169
 79.  LAHODA  David 2005  SKS  00:48,24  167
 80.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:48,32  167
 81.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:49,78  152
 82.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:49,91  151
 83.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:50,64  145
 84.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:50,72  144
 85.  BLAŽEK  Tomáš 2001  SnVa  00:50,75  144
 86.  VALEČKA  Jan 2005  LoBe  00:50,83  143
 87.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:50,88  143
 88.  VEVERKA  Vaclav 2003  BiJa  00:51,41  138
 89.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:51,77  135
 90.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:52,29  131
 91.  MOTLÍK  Tomáš 2003  PKSČL  00:52,41  131
 91.  VONDRÁČEK  František 2003  KSPKl  00:52,41  131
 93.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:52,45  130
 94.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:52,54  130
 95.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:52,67  129
 96.  KAČEROVSKÝ  Vojtěch 2005  VoSP  00:53,15  125
 97.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:54,00  119
 98.  ONDŘEJKA  Kryštof 2005  LoBe  00:55,18  112
 99.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:55,43  110
 100.  BOROVKA  Denis 2005  KSPKl  00:55,94  107
 101.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:56,23  106
 102.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:57,73  98
 103.  VERNER  David 2007  AŠMB  00:58,93  92

 06 -- 50 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:31,74  851
 2.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  00:34,50  663
 3.  ANDRIKOVÁ  Alžběta 1998  MoP  00:34,90  640
 4.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:37,30  524
 5.  DRAHOVZALOVÁ  Natálie 2001  SKPNy  00:37,83  503
 5.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:37,83  503
 7.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AŠMB  00:38,04  494
 7.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:38,04  494
 9.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:38,48  478
 10.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:38,57  474
 11.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:38,58  474
 12.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:38,76  467
 13.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  00:39,38  446
 14.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:39,69  435
 15.  ZEMANOVÁ  Petra 1998  AŠMB  00:39,70  435
 16.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:39,86  430
 17.  STRÁNSKÁ  Valerie 1999  AŠMB  00:39,92  428
 18.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:40,46  411
 19.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:40,62  406
 20.  HOFMANOVÁ  Pavlína 2000  SpHoř  00:40,64  406
 21.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:40,68  404
 22.  JIRMANOVÁ  Vanesa 2001  MoP  00:40,86  399
 23.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:41,03  394
 24.  PEKAŘOVÁ  Julie 2001  SKS  00:41,09  392
 25.  RAŠKOVÁ  Eliška 2001  LoNy  00:41,23  388
 26.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:41,52  380
 27.  SEJKOROVÁ  Michaela 1997  BiJa  00:41,70  375
 28.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:41,82  372
 29.  HOFBAUEROVÁ  Kateřína 2003  ACPra  00:41,89  370
 30.  PIŠKULOVÁ  Denisa 2001  DeBře  00:41,94  369
 31.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:42,15  364
 32.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:42,37  358
 33.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:42,54  354
 34.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AŠMB  00:42,60  352
 35.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:42,63  351
 36.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:42,64  351
 37.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:42,67  350
 38.  ŠÍROVÁ  Barbora 2000  MoP  00:42,96  343
 39.  ŠAFROVÁ  Tina 2002  PKČL  00:43,04  341
 40.  ŠANTRŮČKOVÁ  Anna 2001  VoSP  00:43,12  340
 41.  GREGOROVÁ  Eliška 2002  KPSRa  00:43,24  337
 42.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  00:43,40  333
 43.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKSČL  00:43,61  328
 44.  ŠOLÍNOVÁ  Kamila 2000  Boh  00:43,63  328
 45.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:43,79  324
 46.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:43,81  324
 47.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:43,96  320
 48.  TÓTHOVÁ  Tereza 2003  MoP  00:44,02  319
 49.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:44,08  318
 50.  PŮLPÁNOVÁ  Alžběta 2001  MoP  00:44,13  317
 51.  LIPOVSKÁ  Vanesa 2000  Boh  00:44,23  315
 52.  ŘEZNÍČKOVÁ  Josefína 2002  SKS  00:44,38  311
 53.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:44,40  311
 54.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:44,47  310
 55.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  00:44,50  309
 56.  ŠTICHOVÁ  Natálie 2002  BiJa  00:44,64  306
 57.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  00:44,67  305
 58.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:44,81  303
 59.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:44,88  301
 60.  BARTOŇOVÁ  Natálie 1999  SlPl  00:44,94  300
 61.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:44,96  300
 62.  BÁRTÍKOVÁ  Lucie 1999  SlPl  00:45,00  299
 63.  KOLDOVÁ  Adriana 2001  SnVa  00:45,13  296
 64.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  00:45,20  295
 65.  NEUBAUEROVÁ  Nikol 2003  SnVa  00:45,30  293
 66.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:45,35  292
 67.  LAMPRECHTOVÁ  Tereza 2001  LoBe  00:45,43  290
 68.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:45,53  289
 69.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  ACPra  00:45,66  286
 70.  MÄNZELOVÁ  Magdalena 2001  PORum  00:46,16  277
 71.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:46,18  277
 72.  OUTHIEROVÁ  Pavlína 2000  SKS  00:46,21  276
 72.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:46,21  276
 74.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:46,57  270
 75.  JANEČKOVÁ  Lucie 2001  BiJa  00:46,86  265
 76.  JEŘÁBKOVÁ  Tereza 2001  LoNy  00:47,18  259
 77.  SUCHOMANOVÁ  Jessika 2003  PORum  00:47,51  254
 78.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:47,56  253
 79.  SLAVÍČKOVÁ  Bára 2001  PKSČL  00:47,63  252
 80.  ŠVAMBERKOVÁ  Anna 1999  SnVa  00:48,28  242
 81.  HUJEROVÁ  Eva marie 2004  BiJa  00:48,40  240
 82.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  00:48,56  238
 83.  STAŠKOVÁ  Sára 2003  KSPKl  00:48,79  235
 84.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:49,68  222
 85.  BRADÁČOVÁ  Ema 2003  KSPKl  00:49,86  220
 86.  KOVÁŘOVÁ  Anna 2001  PKSpR  00:49,89  219
 87.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:49,94  219
 88.  KROBOVÁ  Hana 2004  KSPKl  00:49,97  218
 89.  ZEMLEROVÁ  Anežka 2005  BiJa  00:50,37  213
 90.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:50,84  207
 91.  VOJTOVÁ  Šárka 2004  SnVa  00:51,17  203
 92.  PEKÁRKOVÁ  Klára 2003  PKSČL  00:52,08  193
 93.  PEROUTKOVÁ  Martina 2005  BiJa  00:52,17  192
 94.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:52,59  187
 95.  KOTTOVÁ  Viktorie 2004  NePK  00:52,78  185
 96.  JÍLKOVÁ  Pavla 2005  KSPKl  00:53,13  182
 97.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  00:53,53  178
 98.  NOVÁKOVÁ  Eliška 2005  KSPKl  00:54,72  166
 99.  SEIDLOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  00:56,31  153
 100.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:59,11  132
 101.  PROCHÁZKOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  00:59,28  131
 102.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:04,19  103

 07 -- 50 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NOLL  David 1999  LoNy  00:26,90  609
 2.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  00:26,93  607
 3.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  00:27,34  580
 4.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:27,73  556
 5.  ČERNÍK  Jan 1992  AŠMB  00:27,80  551
 6.  DOMIN  Josef 1998  MoP  00:28,29  523
 7.  PODUŠKA  Lukáš 1998  OLYMP  00:28,31  522
 8.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:28,83  494
 9.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:28,93  489
 10.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:29,29  471
 11.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:29,32  470
 12.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  00:29,45  464
 13.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:29,57  458
 13.  KOŽEVNIKOV  Danil 1999  MoP  00:29,57  458
 15.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  00:29,75  450
 16.  CÉ  Štěpán 2000  MoP  00:29,78  449
 17.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:29,99  439
 18.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:30,17  431
 19.  KAČEROVSKÝ  Jakub 2001  VoSP  00:30,19  431
 20.  PREISS  Přemysl 1998  PKLo  00:30,33  425
 21.  ŠITERA  Radek 1985  AŠMB  00:30,41  421
 22.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  00:30,43  421
 23.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:30,47  419
 24.  BALÁK  Lukáš 1994  PKLo  00:30,50  418
 25.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:30,51  417
 26.  KUPKA  Vojtěch 2001  USK  00:30,83  404
 27.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:31,04  396
 28.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:31,20  390
 29.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  00:31,27  388
 30.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:31,44  381
 31.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:31,67  373
 32.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  00:32,00  362
 33.  HRUNEK  Tomáš 2001  Boh  00:32,22  354
 34.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  00:32,24  354
 35.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:32,56  343
 36.  PAŘÍZEK  Petr 1999  SKS  00:32,70  339
 36.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:32,70  339
 38.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:32,95  331
 39.  GARA  Jan 1999  SKS  00:33,28  322
 40.  KOTT  Josef 2001  MoP  00:33,47  316
 41.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  00:33,51  315
 42.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:33,71  309
 43.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:33,74  309
 44.  KOVAŘÍK  Martin 2000  AŠMB  00:33,87  305
 45.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:34,20  296
 46.  ŽÁK  Jakub 2001  MoP  00:34,29  294
 47.  SVATOŠ  Ondřej 1999  SKS  00:34,69  284
 48.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:34,92  278
 49.  HELIS  Marek 2000  PKLo  00:35,32  269
 50.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:35,73  260
 51.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:35,85  257
 52.  GERASIMOV  David 2001  MoP  00:35,89  256
 53.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:35,92  256
 54.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:36,39  246
 55.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  00:36,50  244
 56.  ROBENEK  Christián 2001  SKPNy  00:37,02  234
 57.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:37,13  232
 58.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:37,64  222
 59.  HÁJEK  Michal 2003  LoNy  00:37,65  222
 60.  DÁŇA  Vojtěch 2002  KSPKl  00:37,83  219
 61.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:37,84  219
 62.  CHALUPA  Jakub 2001  Boh  00:38,00  216
 63.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:38,13  214
 64.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:38,94  201
 65.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:39,13  198
 66.  BLAŽEK  Tomáš 2001  SnVa  00:39,19  197
 67.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:39,46  193
 68.  PÁNEK  Matyáš 2001  ACPra  00:39,71  189
 69.  ŽÁK  Matyáš 2003  MoP  00:40,06  185
 70.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:40,85  174
 71.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:40,88  174
 72.  ČERNÝ  Jan 2002  LoNy  00:40,90  173
 73.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:41,67  164
 74.  NOVÁK  Marek 2001  PORum  00:41,85  162
 75.  VEVERKA  Vaclav 2003  BiJa  00:41,91  161
 76.  PECINOVSKÝ  Daniel 2002  PKČL  00:42,15  159
 77.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:42,25  157
 78.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:42,84  151
 79.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:44,24  137
 80.  HARTMAN  Samuel 2001  PKSČL  00:44,76  132
 81.  IVANOV  Alexey 2004  MoP  00:47,08  114
 82.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:47,54  111
 83.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:47,55  111
 84.  KOLMAN  Vít 2004  KSPKl  00:48,50  104
 85.  MOTLÍK  Tomáš 2003  PKSČL  00:49,23  100
 86.  VONDRÁČEK  František 2003  KSPKl  00:51,51  87
 87.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  00:54,48  74
 88.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:57,21  64

 08 -- 50 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:28,60  713
 2.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  00:28,61  713
 3.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:31,35  542
 4.  ANDRIKOVÁ  Alžběta 1998  MoP  00:31,54  532
 5.  ZEMANOVÁ  Petra 1998  AŠMB  00:31,65  527
 6.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:32,08  506
 7.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:32,59  482
 8.  PIŠKULOVÁ  Denisa 2001  DeBře  00:32,66  479
 9.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:33,06  462
 10.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:33,24  455
 11.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:33,45  446
 12.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:33,57  441
 13.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:33,59  441
 14.  ŠANTRŮČKOVÁ  Anna 2001  VoSP  00:33,69  437
 15.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:33,74  435
 16.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AŠMB  00:33,76  434
 17.  DRAHOVZALOVÁ  Natálie 2001  SKPNy  00:33,87  430
 18.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:34,06  423
 19.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:34,42  409
 20.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:34,43  409
 21.  JIRMANOVÁ  Vanesa 2001  MoP  00:34,51  406
 22.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:34,86  394
 23.  SEJKOROVÁ  Michaela 1997  BiJa  00:34,88  393
 24.  OUTHIEROVÁ  Pavlína 2000  SKS  00:34,89  393
 25.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:35,18  384
 26.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:35,33  379
 27.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:35,35  378
 28.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:35,39  377
 29.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:35,40  376
 30.  PEKAŘOVÁ  Julie 2001  SKS  00:35,56  371
 31.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:35,68  368
 32.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:35,75  365
 33.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:35,77  365
 34.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:35,94  360
 35.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:36,03  357
 36.  STRÁNSKÁ  Valerie 1999  AŠMB  00:36,04  357
 37.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  00:36,08  356
 38.  HOFMANOVÁ  Pavlína 2000  SpHoř  00:36,52  343
 39.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:36,53  343
 40.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:36,88  333
 41.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:37,00  330
 42.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:37,18  325
 43.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AŠMB  00:37,24  323
 44.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  00:37,48  317
 45.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:37,49  317
 46.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  00:37,51  316
 47.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:37,54  316
 47.  BÁRTÍKOVÁ  Lucie 1999  SlPl  00:37,54  316
 49.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:37,72  311
 50.  PŮLPÁNOVÁ  Alžběta 2001  MoP  00:38,04  303
 51.  ŠÍROVÁ  Barbora 2000  MoP  00:38,43  294
 52.  BARTOŇOVÁ  Natálie 1999  SlPl  00:38,84  285
 53.  ŠTICHOVÁ  Natálie 2002  BiJa  00:39,18  278
 54.  RAŠKOVÁ  Eliška 2001  LoNy  00:39,44  272
 55.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  00:39,47  272
 56.  GREGOROVÁ  Eliška 2002  KPSRa  00:39,55  270
 57.  STAŠKOVÁ  Sára 2003  KSPKl  00:39,77  266
 58.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:39,89  263
 59.  LAMPRECHTOVÁ  Tereza 2001  LoBe  00:40,01  261
 60.  HOFBAUEROVÁ  Kateřína 2003  ACPra  00:40,18  258
 61.  LIPOVSKÁ  Vanesa 2000  Boh  00:40,34  255
 62.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  ACPra  00:40,83  245
 63.  ŘEZNÍČKOVÁ  Josefína 2002  SKS  00:41,23  238
 64.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:41,36  236
 65.  SUCHOMANOVÁ  Jessika 2003  PORum  00:41,52  233
 66.  ŠAFROVÁ  Tina 2002  PKČL  00:41,66  231
 67.  ŠOLÍNOVÁ  Kamila 2000  Boh  00:41,79  229
 68.  BRADÁČOVÁ  Ema 2003  KSPKl  00:41,92  227
 69.  JANEČKOVÁ  Lucie 2001  BiJa  00:41,94  227
 70.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:42,46  218
 71.  KROBOVÁ  Hana 2004  KSPKl  00:42,94  211
 72.  KOLDOVÁ  Adriana 2001  SnVa  00:43,05  209
 73.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:43,06  209
 74.  MÄNZELOVÁ  Magdalena 2001  PORum  00:43,54  203
 75.  SLAVÍČKOVÁ  Bára 2001  PKSČL  00:43,92  197
 76.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKSČL  00:43,96  197
 77.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  00:44,15  194
 78.  NEUBAUEROVÁ  Nikol 2003  SnVa  00:44,30  192
 79.  JEŘÁBKOVÁ  Tereza 2001  LoNy  00:44,57  189
 80.  PEKÁRKOVÁ  Klára 2003  PKSČL  00:45,54  177
 81.  KOVÁŘOVÁ  Anna 2001  PKSpR  00:45,66  176
 82.  TÓTHOVÁ  Tereza 2003  MoP  00:47,11  160
 83.  HUJEROVÁ  Eva marie 2004  BiJa  00:48,00  151
 84.  ŠVAMBERKOVÁ  Anna 1999  SnVa  00:49,39  139
 85.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:49,57  137
 86.  VOJTOVÁ  Šárka 2004  SnVa  00:51,06  126
 87.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:52,60  115
 88.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:53,32  110
 89.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:53,57  109
 90.  KOTTOVÁ  Viktorie 2004  NePK  00:56,25  94
 91.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  00:57,70  87

 09 -- 50 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ČERNÍK  Jan 1992  AŠMB  00:28,75  544
 2.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  00:29,58  499
 3.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:29,73  492
 4.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  00:29,82  487
 5.  PODUŠKA  Lukáš 1998  OLYMP  00:30,06  476
 6.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:30,40  460
 7.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  00:30,66  448
 8.  NOLL  David 1999  LoNy  00:30,72  446
 9.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  00:31,06  431
 10.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  00:31,13  428
 11.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:31,17  427
 12.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  00:31,42  417
 13.  DOMIN  Josef 1998  MoP  00:31,52  413
 14.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  00:31,53  412
 15.  KAČEROVSKÝ  Jakub 2001  VoSP  00:31,73  405
 16.  SLOUKA  Jakub 1999  BiJa  00:31,76  403
 17.  BALÁK  Lukáš 1994  PKLo  00:31,78  403
 18.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  00:31,79  402
 19.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:31,84  400
 20.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  00:31,85  400
 21.  HÁJEK  Václav 2000  USK  00:32,22  386
 22.  KUPKA  Vojtěch 2001  USK  00:32,31  383
 23.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  00:32,42  379
 24.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  00:32,68  370
 25.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:32,97  361
 25.  KOTT  Josef 2001  MoP  00:32,97  361
 27.  SVATOŠ  Ondřej 1999  SKS  00:33,20  353
 28.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  00:33,24  352
 29.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:33,28  351
 30.  MATULA  Michal 2000  VoSP  00:33,36  348
 31.  HRUNEK  Tomáš 2001  Boh  00:33,46  345
 32.  CÉ  Štěpán 2000  MoP  00:33,59  341
 33.  ŠITERA  Radek 1985  AŠMB  00:33,75  336
 34.  PREISS  Přemysl 1998  PKLo  00:34,03  328
 34.  KOŘÍNEK  Petr 1970  SlLi  00:34,03  328
 36.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  00:34,23  322
 37.  RENC  Matěj 2002  MoP  00:34,24  322
 38.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  00:34,49  315
 39.  NOSEK  Kryštof 1998  BiJa  00:34,55  314
 40.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  00:34,90  304
 41.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  00:34,94  303
 42.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  00:34,95  303
 43.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  00:34,99  302
 44.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  00:35,13  298
 45.  KOŽEVNIKOV  Danil 1999  MoP  00:35,30  294
 46.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  00:35,51  289
 47.  ROBENEK  Christián 2001  SKPNy  00:35,57  287
 48.  PAŘÍZEK  Petr 1999  SKS  00:35,65  285
 49.  ŽÁK  Jakub 2001  MoP  00:35,70  284
 50.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:35,76  283
 51.  HELIS  Marek 2000  PKLo  00:36,29  271
 52.  KOVAŘÍK  Martin 2000  AŠMB  00:36,43  267
 53.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  00:36,90  257
 54.  GARA  Jan 1999  SKS  00:36,95  256
 55.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  00:37,10  253
 56.  HÁJEK  Michal 2003  LoNy  00:37,46  246
 57.  CHALUPA  Jakub 2001  Boh  00:37,53  245
 58.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  00:37,64  243
 59.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  00:37,67  242
 60.  HOLUB  Martin 2000  USK  00:38,08  234
 61.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  00:38,24  231
 62.  PÁNEK  Matyáš 2001  ACPra  00:38,89  220
 63.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  00:38,99  218
 64.  GERASIMOV  David 2001  MoP  00:39,08  217
 65.  DÁŇA  Vojtěch 2002  KSPKl  00:39,19  215
 66.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  00:39,22  214
 67.  BLAŽEK  Tomáš 2001  SnVa  00:39,82  205
 68.  ŽÁK  Matyáš 2003  MoP  00:39,92  203
 69.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:40,04  202
 70.  PALATA  Jan 2001  LoBe  00:40,23  199
 71.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  00:40,50  195
 71.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  00:40,50  195
 73.  NOVÁK  Marek 2001  PORum  00:40,72  192
 74.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  00:40,98  188
 75.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  00:41,23  185
 76.  ČERNÝ  Jan 2002  LoNy  00:41,87  176
 77.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  00:42,38  170
 78.  KOLMAN  Vít 2004  KSPKl  00:42,50  169
 79.  HARTMAN  Samuel 2001  PKSČL  00:42,59  168
 80.  VEVERKA  Vaclav 2003  BiJa  00:42,60  167
 81.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  00:42,61  167
 82.  VONDRÁČEK  František 2003  KSPKl  00:42,78  165
 83.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:42,85  165
 84.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  00:43,10  162
 85.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  00:43,11  162
 86.  BOROVKA  Denis 2005  KSPKl  00:43,13  161
 87.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  00:43,17  161
 88.  PECINOVSKÝ  Daniel 2002  PKČL  00:43,18  161
 89.  IVANOV  Alexey 2004  MoP  00:43,45  158
 90.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  00:44,07  151
 91.  MOTLÍK  Tomáš 2003  PKSČL  00:44,25  149
 92.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  00:44,45  147
 93.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  00:44,54  147
 94.  KAČEROVSKÝ  Vojtěch 2005  VoSP  00:44,71  145
 95.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  00:45,24  140
 96.  VALEČKA  Jan 2005  LoBe  00:45,30  139
 97.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  00:45,77  135
 98.  ONDŘEJKA  Kryštof 2005  LoBe  00:47,99  117
 99.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  00:48,10  116
 100.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  00:48,31  115
 101.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  00:48,85  111
 102.  LAHODA  David 2005  SKS  00:49,05  110
 103.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:49,71  106
 104.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  00:50,86  99
 105.  VERNER  David 2007  AŠMB  00:51,99  92
 106.  HROUDA  Lukáš 2005  MoP  00:52,58  89

 10 -- 50 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  00:29,91  721
 2.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:31,31  629
 3.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  00:31,66  608
 4.  ANDRIKOVÁ  Alžběta 1998  MoP  00:31,68  607
 5.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  00:32,99  538
 6.  PEKAŘOVÁ  Julie 2001  SKS  00:33,16  530
 7.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  00:33,20  528
 8.  PIŠKULOVÁ  Denisa 2001  DeBře  00:33,49  514
 9.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  00:34,39  475
 10.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AŠMB  00:34,50  470
 11.  STRÁNSKÁ  Valerie 1999  AŠMB  00:35,12  446
 12.  ZEMANOVÁ  Petra 1998  AŠMB  00:35,21  442
 13.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  00:35,26  441
 14.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  00:35,29  439
 15.  DRAHOVZALOVÁ  Natálie 2001  SKPNy  00:35,63  427
 16.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  00:35,67  426
 17.  JIRMANOVÁ  Vanesa 2001  MoP  00:35,84  419
 18.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  00:35,87  418
 19.  ŠANTRŮČKOVÁ  Anna 2001  VoSP  00:35,91  417
 20.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  00:35,96  415
 21.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  00:36,01  414
 22.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  00:36,15  409
 23.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  00:36,29  404
 24.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:36,34  402
 25.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  00:36,38  401
 26.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  00:36,42  400
 27.  HOFMANOVÁ  Pavlína 2000  SpHoř  00:36,45  399
 28.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  00:36,48  398
 29.  OUTHIEROVÁ  Pavlína 2000  SKS  00:36,74  389
 30.  SEJKOROVÁ  Michaela 1997  BiJa  00:36,79  388
 31.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  00:37,03  380
 32.  BARTOŇOVÁ  Natálie 1999  SlPl  00:37,40  369
 33.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  00:37,54  365
 34.  LIPOVSKÁ  Vanesa 2000  Boh  00:37,63  362
 35.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  00:37,64  362
 35.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  00:37,64  362
 37.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  00:37,70  360
 37.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:37,70  360
 39.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  00:37,74  359
 40.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  00:37,87  356
 41.  PŮLPÁNOVÁ  Alžběta 2001  MoP  00:37,96  353
 42.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  ACPra  00:38,20  347
 43.  JANEČKOVÁ  Lucie 2001  BiJa  00:38,31  344
 44.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  00:38,42  341
 45.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  00:38,58  336
 46.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  00:38,74  332
 47.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  00:38,75  332
 48.  NEUBAUEROVÁ  Nikol 2003  SnVa  00:38,83  330
 49.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  00:38,86  329
 50.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  00:38,90  328
 51.  JEŘÁBKOVÁ  Tereza 2001  LoNy  00:38,98  326
 52.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  00:39,10  323
 53.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:39,16  322
 54.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  00:39,22  320
 55.  SUCHOMANOVÁ  Jessika 2003  PORum  00:39,40  316
 56.  ŠTICHOVÁ  Natálie 2002  BiJa  00:39,45  315
 57.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  00:39,46  314
 58.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  00:39,49  314
 59.  HOFBAUEROVÁ  Kateřína 2003  ACPra  00:39,63  310
 60.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:39,66  310
 61.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  00:39,71  309
 62.  KOLDOVÁ  Adriana 2001  SnVa  00:39,73  308
 63.  RAŠKOVÁ  Eliška 2001  LoNy  00:39,74  308
 64.  LAMPRECHTOVÁ  Tereza 2001  LoBe  00:40,29  295
 65.  BÁRTÍKOVÁ  Lucie 1999  SlPl  00:40,39  293
 66.  ŘEZNÍČKOVÁ  Josefína 2002  SKS  00:40,43  292
 67.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AŠMB  00:40,52  290
 68.  GREGOROVÁ  Eliška 2002  KPSRa  00:40,56  290
 69.  ŠAFROVÁ  Tina 2002  PKČL  00:40,58  289
 70.  BRADÁČOVÁ  Ema 2003  KSPKl  00:40,62  288
 71.  ŠÍROVÁ  Barbora 2000  MoP  00:40,66  287
 72.  MÄNZELOVÁ  Magdalena 2001  PORum  00:40,83  284
 73.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  00:40,96  281
 74.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  00:41,12  278
 75.  SLAVÍČKOVÁ  Bára 2001  PKSČL  00:41,29  274
 76.  ŠOLÍNOVÁ  Kamila 2000  Boh  00:41,32  274
 77.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  00:41,65  267
 78.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKSČL  00:42,75  247
 79.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  00:43,06  242
 80.  HUJEROVÁ  Eva marie 2004  BiJa  00:43,84  229
 81.  KOVÁŘOVÁ  Anna 2001  PKSpR  00:44,00  227
 82.  PEKÁRKOVÁ  Klára 2003  PKSČL  00:44,14  225
 83.  STAŠKOVÁ  Sára 2003  KSPKl  00:44,17  224
 84.  ŠVAMBERKOVÁ  Anna 1999  SnVa  00:44,37  221
 85.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:44,67  217
 86.  TÓTHOVÁ  Tereza 2003  MoP  00:45,59  204
 87.  JÍLKOVÁ  Pavla 2005  KSPKl  00:46,44  193
 88.  KOTTOVÁ  Viktorie 2004  NePK  00:46,89  188
 89.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  00:47,05  186
 90.  PROCHÁZKOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  00:47,48  181
 91.  SEIDLOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  00:48,30  172
 92.  ZEMLEROVÁ  Anežka 2005  BiJa  00:48,53  169
 93.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  00:50,09  154
 94.  VOJTOVÁ  Šárka 2004  SnVa  00:50,27  152
 95.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:50,31  152
 96.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:50,54  150
 97.  PEROUTKOVÁ  Martina 2005  BiJa  00:51,31  143
 98.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  00:52,36  135
 99.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:56,74  106
 100.  NOVÁKOVÁ  Eliška 2005  KSPKl  00:56,86  105
 101.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  01:02,97  78
 --.  KROBOVÁ  Hana 2004  KSPKl  Diskval.  0

 11 -- 100 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NOLL  David 1999  LoNy  01:01,10  555
 2.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  01:02,59  516
 3.  KADLEC  Lukáš 1995  SlPl  01:03,09  504
 4.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  01:03,48  495
 5.  RENC  Jakub 1999  MoP  01:04,35  475
 6.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  01:07,69  408
 7.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  01:07,85  405
 8.  KAČEROVSKÝ  Jakub 2001  VoSP  01:07,92  404
 9.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:08,36  396
 10.  KUPKA  Vojtěch 2001  USK  01:08,43  395
 11.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  01:08,64  392
 12.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  01:08,72  390
 13.  CÉ  Štěpán 2000  MoP  01:11,40  348
 14.  NOSEK  Kryštof 1998  BiJa  01:11,70  344
 15.  ŠITERA  Radek 1985  AŠMB  01:13,22  323
 16.  PAŘÍZEK  Petr 1999  SKS  01:13,33  321
 17.  HRUNEK  Tomáš 2001  Boh  01:13,42  320
 18.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  01:13,98  313
 19.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  01:17,64  271
 20.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  01:17,83  269
 21.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  01:18,02  267
 22.  KOTT  Josef 2001  MoP  01:18,22  265
 23.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:18,25  264
 24.  RENC  Matěj 2002  MoP  01:19,75  250
 25.  ŠKRABÁLEK  Martin 1976  NePK  01:20,32  245
 26.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  01:21,10  238
 27.  ŽÁK  Jakub 2001  MoP  01:22,18  228
 28.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  01:23,28  219
 29.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  01:28,82  181
 30.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  01:29,29  178
 31.  ŽÁK  Matyáš 2003  MoP  01:31,31  167
 32.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  01:31,74  164
 33.  VEVERKA  Vaclav 2003  BiJa  01:39,47  129
 34.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:39,52  129
 35.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  01:46,26  106

 12 -- 100 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  01:02,84  724
 2.  ZEMANOVÁ  Petra 1998  AŠMB  01:11,54  491
 3.  PIŠKULOVÁ  Denisa 2001  DeBře  01:12,28  476
 4.  ŠANTRŮČKOVÁ  Anna 2001  VoSP  01:14,22  439
 5.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  01:16,40  403
 6.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  01:17,33  389
 7.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  01:17,36  388
 8.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:17,51  386
 9.  BREBTOVÁ  Tereza 2000  SlLi  01:17,72  383
 10.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  01:18,03  378
 11.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  01:18,83  367
 12.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:19,12  363
 13.  SEJKOROVÁ  Michaela 1997  BiJa  01:19,22  361
 14.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  01:19,66  356
 15.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  01:19,84  353
 16.  JIRMANOVÁ  Vanesa 2001  MoP  01:19,92  352
 17.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  01:20,01  351
 18.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  01:20,11  350
 19.  KNAPOVÁ  Amálie 2001  USK  01:21,43  333
 20.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  01:21,55  331
 21.  STRÁNSKÁ  Valerie 1999  AŠMB  01:21,90  327
 22.  BÁRTÍKOVÁ  Lucie 1999  SlPl  01:23,13  313
 23.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  01:24,02  303
 24.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  01:24,09  302
 25.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  01:24,74  295
 26.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  01:24,76  295
 27.  RAŠKOVÁ  Eliška 2001  LoNy  01:25,78  285
 28.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:26,27  280
 29.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  01:26,75  275
 30.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  01:26,92  274
 31.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  01:28,28  261
 32.  STAŠKOVÁ  Sára 2003  KSPKl  01:31,36  236
 33.  LAMPRECHTOVÁ  Tereza 2001  LoBe  01:31,85  232
 34.  KROBOVÁ  Hana 2004  KSPKl  01:34,34  214
 35.  GREGOROVÁ  Eliška 2002  KPSRa  01:36,40  201
 36.  JANEČKOVÁ  Lucie 2001  BiJa  01:38,10  191

 13 -- 100 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  01:07,86  619
 2.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  01:08,34  606
 3.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:08,50  602
 4.  HÁJEK  Václav 2000  USK  01:09,92  566
 5.  JANOVSKÝ  Jiří 1988  AŠMB  01:11,38  532
 6.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  01:11,47  530
 7.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  01:13,53  487
 8.  CHALUPA  Jakub 2001  Boh  01:17,30  419
 9.  KOZUBEK  Tomáš 1998  Boh  01:17,33  418
 10.  NOSEK  Kryštof 1998  BiJa  01:17,34  418
 11.  RENC  Jakub 1999  MoP  01:18,08  407
 12.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:18,87  394
 13.  DOMIN  Josef 1998  MoP  01:19,60  384
 14.  BRZÁK  Filip 2000  SKPNy  01:22,13  349
 15.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:23,52  332
 16.  KOVAŘÍK  Martin 2000  AŠMB  01:24,12  325
 17.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:25,36  311
 18.  PÁNEK  Matyáš 2001  ACPra  01:25,44  310
 19.  DÁŇA  Vojtěch 2002  KSPKl  01:26,69  297
 20.  HÁJEK  Michal 2003  LoNy  01:28,33  281
 21.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  01:29,43  271
 22.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  01:30,56  261
 23.  GERASIMOV  David 2001  MoP  01:32,24  247
 24.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  01:33,44  237
 25.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:33,82  235
 26.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:36,43  216
 27.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  01:36,59  215
 28.  ČERNÝ  Jan 2002  LoNy  01:36,82  213
 28.  IVANOV  Alexey 2004  MoP  01:36,82  213
 30.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  01:36,89  213
 31.  NOVÁK  Marek 2001  PORum  01:37,77  207
 32.  ŽÁK  Matyáš 2003  MoP  01:38,67  202
 33.  PECINOVSKÝ  Daniel 2002  PKČL  01:38,90  200
 34.  HARTMAN  Samuel 2001  PKSČL  01:40,06  193
 35.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  01:41,73  184
 36.  KOLMAN  Vít 2004  KSPKl  01:41,77  184
 37.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  01:41,88  183
 38.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  01:49,83  146
 39.  KAČEROVSKÝ  Vojtěch 2005  VoSP  01:51,61  139
 40.  VALEČKA  Jan 2005  LoBe  01:53,49  133
 41.  ONDŘEJKA  Kryštof 2005  LoBe  01:59,13  115
 42.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  02:00,31  111
 43.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  02:02,61  105
 44.  VERNER  David 2007  AŠMB  02:05,43  98

 14 -- 100 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  01:09,53  815
 2.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  01:15,27  642
 3.  DRAHOVZALOVÁ  Natálie 2001  SKPNy  01:21,08  514
 4.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  01:21,88  499
 5.  GRUSOVÁ  Tereza 1998  BiJa  01:22,90  481
 6.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:24,12  460
 7.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AŠMB  01:24,25  458
 8.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  01:25,16  444
 9.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:26,45  424
 10.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  01:26,56  423
 11.  KOŠÁKOVÁ  Dominika 2000  USK  01:27,97  403
 12.  HOFMANOVÁ  Pavlína 2000  SpHoř  01:28,50  395
 13.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  01:28,75  392
 14.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  01:28,81  391
 15.  RAŠKOVÁ  Eliška 2001  LoNy  01:28,95  389
 16.  PEKAŘOVÁ  Julie 2001  SKS  01:29,35  384
 17.  ŠAFROVÁ  Tina 2002  PKČL  01:29,66  380
 18.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  01:29,79  379
 19.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  01:30,45  370
 20.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  01:31,89  353
 21.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  01:32,26  349
 22.  HOFBAUEROVÁ  Kateřína 2003  ACPra  01:33,15  339
 23.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  01:35,28  317
 24.  BROUSILOVÁ  Tereza 2000  LoBe  01:35,47  315
 25.  KOLDOVÁ  Adriana 2001  SnVa  01:35,68  313
 26.  ŘEZNÍČKOVÁ  Josefína 2002  SKS  01:35,73  312
 27.  VLASÁKOVÁ  Petra 2001  NePK  01:36,32  307
 28.  TÓTHOVÁ  Tereza 2003  MoP  01:36,39  306
 29.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKSČL  01:37,04  300
 30.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  01:37,45  296
 31.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  01:37,52  296
 32.  MÄNZELOVÁ  Magdalena 2001  PORum  01:37,59  295
 33.  ŠOLÍNOVÁ  Kamila 2000  Boh  01:38,01  291
 34.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  01:38,78  284
 35.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  01:39,05  282
 36.  JEŘÁBKOVÁ  Tereza 2001  LoNy  01:40,05  274
 37.  NEUBAUEROVÁ  Nikol 2003  SnVa  01:40,20  273
 38.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  01:41,05  266
 39.  SUCHOMANOVÁ  Jessika 2003  PORum  01:41,56  262
 40.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:43,92  244
 41.  SLAVÍČKOVÁ  Bára 2001  PKSČL  01:44,68  239
 42.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  01:47,74  219
 43.  VOJTOVÁ  Šárka 2004  SnVa  01:48,69  214
 44.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  01:49,98  206
 45.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:53,16  189
 46.  JÍLKOVÁ  Pavla 2005  KSPKl  01:53,91  186
 47.  NOVÁKOVÁ  Eliška 2005  KSPKl  01:57,70  168
 48.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  02:08,41  130

 15 -- 100 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  PODUŠKA  Lukáš 1998  OLYMP  00:54,20  630
 2.  NOLL  David 1999  LoNy  00:55,57  584
 3.  ŠTULÍK  Marek 1997  LoBe  00:55,60  584
 4.  PREISS  Přemysl 1998  PKLo  00:57,02  541
 5.  MANĚNA  Jan 1994  SlPl  00:57,08  539
 6.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  00:57,13  538
 7.  BALÁK  Lukáš 1994  PKLo  00:57,40  530
 8.  ČERNÍK  Jan 1992  AŠMB  00:57,91  516
 9.  KOŠTEJN  Ondřej 1999  SnVa  00:58,30  506
 10.  PŘIBYL  Michal 1999  MoP  00:58,75  495
 11.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  00:58,82  493
 12.  NOSEK  Kryštof 1998  BiJa  00:58,85  492
 12.  RENC  Jakub 1999  MoP  00:58,85  492
 14.  SLOUKA  Jakub 1999  BiJa  00:59,41  478
 15.  KAČEROVSKÝ  Jakub 2001  VoSP  00:59,91  467
 16.  KOVÁČ  Filip 1999  PKSpR  01:00,40  455
 17.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:00,58  451
 17.  TRUNEČKA  Eduard 1999  BiJa  01:00,58  451
 19.  HÁJEK  Václav 2000  USK  01:00,67  449
 20.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  01:01,29  436
 21.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  01:01,35  434
 22.  CÉ  Štěpán 2000  MoP  01:01,37  434
 23.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  01:01,44  433
 24.  SÁDOVSKÝ  Petr 1998  BiJa  01:01,64  428
 25.  ŠITERA  Radek 1985  AŠMB  01:01,73  426
 26.  KOŽEVNIKOV  Danil 1999  MoP  01:01,91  423
 27.  KUPKA  Vojtěch 2001  USK  01:02,43  412
 28.  HRUNEK  Tomáš 2001  Boh  01:03,05  400
 29.  GARA  Jan 1999  SKS  01:03,58  390
 30.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:04,09  381
 31.  KOVAŘÍK  Martin 2000  AŠMB  01:04,37  376
 32.  HEIDRICH  Jakub 2001  BiJa  01:04,47  374
 33.  SVATOŠ  Ondřej 1999  SKS  01:04,94  366
 34.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  01:05,61  355
 35.  ROBENEK  Christián 2001  SKPNy  01:05,77  353
 36.  KOTT  Josef 2001  MoP  01:06,20  346
 37.  RENC  Matěj 2002  MoP  01:06,33  344
 38.  HELIS  Marek 2000  PKLo  01:07,67  324
 39.  CHALUPA  Jakub 2001  Boh  01:08,53  312
 40.  PAŘÍZEK  Petr 1999  SKS  01:08,54  312
 41.  CHALOUPKA  Miroslav 2002  PKČL  01:08,74  309
 42.  LAJČUK  Leonard 2000  LoBe  01:08,94  306
 43.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:08,98  306
 44.  HOLUB  Martin 2000  USK  01:09,32  301
 45.  DRÁPALÍK  Jakub 2003  BiJa  01:09,55  298
 46.  PALATA  Jan 2001  LoBe  01:09,66  297
 47.  VOLECH  Matěj 2002  BiJa  01:09,85  295
 48.  ŽÁK  Jakub 2001  MoP  01:09,99  293
 49.  BEDRNÍK  Kryštof 2001  BiJa  01:10,63  285
 50.  HÁJEK  Michal 2003  LoNy  01:11,16  279
 51.  GERASIMOV  David 2001  MoP  01:11,59  274
 52.  LIZEC  Jan 2003  SpHoř  01:12,23  266
 53.  PÁNEK  Matyáš 2001  ACPra  01:12,49  264
 54.  BLAŽEK  Tomáš 2001  SnVa  01:12,54  263
 55.  NOVÁK  Marek 2001  PORum  01:13,17  256
 56.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:15,24  236
 57.  KUBÁT  Adam 2001  LoNy  01:15,55  233
 58.  VEVERKA  Vaclav 2003  BiJa  01:17,29  218
 59.  NELIBA  Tadeáš 2003  LoBe  01:17,48  216
 60.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  01:18,33  209
 61.  IVANOV  Alexey 2004  MoP  01:19,08  203
 62.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  01:19,65  199
 63.  POPOVIČ  Tomáš 2001  SlLi  01:20,13  195
 64.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  01:20,18  195
 65.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  01:21,18  188
 66.  KOLMAN  Vít 2004  KSPKl  01:21,22  187
 67.  BOROVKA  Denis 2005  KSPKl  01:22,20  181
 68.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  01:22,34  180
 69.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  01:23,37  173
 70.  PECINOVSKÝ  Daniel 2002  PKČL  01:24,03  169
 71.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  01:24,58  166
 72.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  01:26,57  155
 73.  VALEČKA  Jan 2005  LoBe  01:27,32  151
 74.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  01:28,27  146
 75.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:28,43  145
 76.  VAVŘINA  Matěj 2005  MoP  01:31,49  131
 77.  ZVOLSKÝ  Vojtěch 2005  MoP  01:37,17  110
 78.  VLK  Šimon 2005  PKSČL  01:37,83  107

 16 -- 100 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  00:58,65  714
 2.  CHOCOVÁ  Petra 1986  PKČL  00:59,85  672
 3.  ANDRIKOVÁ  Alžběta 1998  MoP  01:02,97  577
 4.  JINDROVÁ  Kristýna 1999  MoP  01:04,07  548
 5.  PIŠKULOVÁ  Denisa 2001  DeBře  01:05,20  520
 6.  ŠANTRŮČKOVÁ  Anna 2001  VoSP  01:05,37  516
 7.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:05,48  513
 8.  ZEMANOVÁ  Petra 1998  AŠMB  01:06,03  501
 8.  SOUKUPOVÁ  Pavlína 2000  SlPl  01:06,03  501
 10.  PECHOVÁ  Tereza 1999  MoP  01:06,62  488
 11.  DRAHOVZALOVÁ  Natálie 2001  SKPNy  01:07,14  476
 12.  STRÁNSKÁ  Valerie 1999  AŠMB  01:07,31  473
 13.  ŠILAROVÁ  Barbora 2001  SKPNy  01:07,94  460
 14.  NABOICHENKO  Daryna 2002  PKČL  01:07,96  459
 15.  BÁRTÍKOVÁ  Lucie 1999  SlPl  01:08,05  458
 16.  VACKOVÁ  Natálie 2000  PKČL  01:08,53  448
 17.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  01:08,94  440
 18.  ŠIMKOVÁ  Kateřina 1998  MoP  01:09,01  439
 19.  SEJKOROVÁ  Michaela 1997  BiJa  01:09,16  436
 20.  KOŘÍNKOVÁ  Hana 2002  SlLi  01:09,51  429
 21.  KOPECKÁ  Adéla 1999  PKČL  01:09,53  429
 22.  ŠÍROVÁ  Barbora 2000  MoP  01:09,82  424
 23.  PEKAŘOVÁ  Julie 2001  SKS  01:10,04  420
 24.  ERLEBACHOVÁ  Kristýna 2002  PKČL  01:10,54  411
 25.  BLATSKÁ  Veronika 2001  LoBe  01:10,60  410
 26.  JURČÍKOVÁ  Barbora 2002  SlLi  01:10,75  407
 27.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  01:11,17  400
 28.  KOLDOVÁ  Adriana 2001  SnVa  01:11,33  397
 29.  ŠAFROVÁ  Sára 2000  SKPNy  01:11,82  389
 30.  ŘEZNÍČKOVÁ  Josefína 2002  SKS  01:11,86  389
 31.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  01:11,87  388
 32.  ŽELEZNÁ  Michaela 1999  KPSRa  01:12,60  377
 33.  HOFMANOVÁ  Pavlína 2000  SpHoř  01:12,88  373
 34.  STRÁNSKÁ  Natalie 2001  AŠMB  01:13,46  364
 35.  ŠAFROVÁ  Tina 2002  PKČL  01:14,07  355
 36.  HOŠKOVÁ  Veronika 2002  ACPra  01:14,34  351
 37.  PRŮCHOVÁ  Kateřina 2002  USK  01:14,65  347
 37.  PŮLPÁNOVÁ  Alžběta 2001  MoP  01:14,65  347
 39.  HORVÁTOVÁ  Lenka 2000  SKPNy  01:15,27  338
 40.  DOBRKOVSKÁ  Simona 2006  LoNy  01:15,45  336
 41.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  01:15,77  332
 42.  LAMPRECHTOVÁ  Tereza 2001  LoBe  01:15,84  331
 43.  HOFBAUEROVÁ  Kateřína 2003  ACPra  01:16,20  326
 44.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  01:16,40  323
 45.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  01:16,85  318
 46.  KROBOVÁ  Hana 2004  KSPKl  01:18,25  301
 47.  KOVÁŘOVÁ  Anna 2001  PKSpR  01:18,79  295
 48.  BRADÁČOVÁ  Ema 2003  KSPKl  01:19,17  291
 49.  SALEHOVÁ  Linda 2003  PKSČL  01:19,32  289
 49.  VRÁTNÁ  Štěpánka 2002  MoP  01:19,32  289
 51.  NEUBAUEROVÁ  Nikol 2003  SnVa  01:19,76  284
 52.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  01:20,74  274
 53.  BARTOŠOVÁ  Denisa 2005  SKS  01:20,87  273
 54.  STAŠKOVÁ  Sára 2003  KSPKl  01:23,56  247
 55.  LANGMAYEROVÁ  Tereza 2004  MoP  01:25,04  235
 56.  HUJEROVÁ  Eva marie 2004  BiJa  01:25,81  228
 57.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:27,58  215
 58.  KOTTOVÁ  Viktorie 2004  NePK  01:29,12  204
 59.  HÁJKOVÁ  Marie 2005  USK  01:30,92  192
 60.  TÓTHOVÁ  Tereza 2003  MoP  01:31,30  190
 61.  JÍLKOVÁ  Pavla 2005  KSPKl  01:31,76  187
 62.  VOJTOVÁ  Šárka 2004  SnVa  01:31,79  187
 63.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:31,93  186
 64.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  01:33,43  177
 65.  ZEMLEROVÁ  Anežka 2005  BiJa  01:34,03  174
 66.  PEROUTKOVÁ  Martina 2005  BiJa  01:34,84  169
 67.  PROCHÁZKOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  01:35,75  165
 68.  POKORNÁ  Alžběta 2004  NePK  01:37,42  156
 69.  SEIDLOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  01:37,46  156
 70.  NOVÁKOVÁ  Eliška 2005  KSPKl  01:48,75  112

 17 -- 100 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ŠTANC  Daniel 1987  OLYMP  01:00,46  582
 2.  MÍGL  Richard 1999  PKČL  01:02,69  522
 3.  ČERNÍK  Jan 1992  AŠMB  01:02,96  516
 4.  RYCHETSKÝ  Matyáš 1997  SKPNy  01:07,12  426
 5.  ČEŠKA  Jakub 1998  PKČL  01:07,22  424
 6.  SLOUKA  Jakub 1999  BiJa  01:07,43  420
 7.  SEEMAN  Tomáš 1969  MoP  01:08,72  397
 8.  NOLL  David 1999  LoNy  01:08,89  394
 9.  MATULA  Michal 2000  VoSP  01:09,84  378
 10.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:11,42  353
 11.  KOTT  Josef 2001  MoP  01:12,05  344
 12.  BURSA  Jakub 2003  BiJa  01:12,72  335
 13.  CHYTRA  Matěj 1999  BiJa  01:13,72  321
 14.  SMRČEK  Ondřej 2002  MoP  01:15,57  298
 15.  ROBENEK  Christián 2001  SKPNy  01:16,85  284
 16.  DVOŘÁK  Tomáš 2000  SKPNy  01:17,36  278
 17.  DÁŇA  Vojtěch 2002  KSPKl  01:23,80  219
 18.  VEJTRUBA  Jakub 2002  LoNy  01:24,95  210
 19.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:27,54  192
 20.  ČERNÝ  Jan 2002  LoNy  01:29,56  179
 21.  VONDRÁČEK  František 2003  KSPKl  01:29,93  177
 22.  ŠPAŇÁR  Ondřej 2004  MoP  01:31,64  167
 23.  KUBÁT  Matyáš 2005  LoNy  01:31,67  167
 24.  MOTLÍK  Tomáš 2003  PKSČL  01:31,87  166
 25.  NOVOTNÝ  Šimon 2005  MoP  01:33,39  158
 26.  HARTMAN  Samuel 2001  PKSČL  01:34,04  155
 27.  DUŇKA  Zdislav 2004  BiJa  01:34,06  155
 28.  HANZELÍN  Michal 2003  PKČL  01:34,29  154
 29.  VEJTRUBA  Matyáš 2005  LoNy  01:35,13  150
 30.  PALATA  Štěpán 2005  LoBe  01:35,51  148
 31.  BOROVKA  Denis 2005  KSPKl  01:35,86  146
 32.  RYBA  Ondřej 2005  MoP  01:36,96  141
 33.  ANDĚL  Lukáš 2004  PKSČL  01:39,41  131
 34.  KAČEROVSKÝ  Vojtěch 2005  VoSP  01:41,50  123
 35.  PLHAL  Dominik 2005  LoBe  01:42,42  120
 36.  ONDŘEJKA  Kryštof 2005  LoBe  01:45,09  111

 18 -- 100 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ZÁVADOVÁ  Barbora 1993  KPSOs  01:03,63  738
 2.  TRÁVNÍČKOVÁ  Sára 2002  SlLi  01:14,47  461
 3.  CIBULKOVÁ  Lenka 1980  AŠMB  01:14,86  454
 4.  SZITOVÁ  Viktorie 2001  SKPNy  01:16,16  431
 5.  KONŠELOVÁ  Barbora 2000  LoNy  01:16,56  424
 6.  NOVÁKOVÁ  Tereza 1998  LoBe  01:17,27  413
 7.  KOTRMANOVÁ  Klára 1997  LoNy  01:18,53  393
 8.  JIRMANOVÁ  Vanesa 2001  MoP  01:19,13  384
 9.  OUTHIEROVÁ  Pavlína 2000  SKS  01:19,36  381
 10.  LIPOVSKÁ  Vanesa 2000  Boh  01:19,42  380
 11.  MAŠKOVÁ  Beáta 2000  MoP  01:19,47  379
 12.  MOSTKOVÁ  Viktorie 2004  POKr  01:20,80  361
 13.  PŮLPÁNOVÁ  Alžběta 2001  MoP  01:21,20  356
 14.  JANEČKOVÁ  Lucie 2001  BiJa  01:21,90  347
 15.  ZAŇKOVÁ  Tereza 2002  Boh  01:22,55  338
 16.  CHALOUPKOVÁ  Aneta 2000  KPSRa  01:23,37  329
 17.  BLÁHOVÁ  Veronika 2004  PKČL  01:23,80  323
 18.  MÄNZELOVÁ  Magdalena 2001  PORum  01:24,15  319
 19.  SUCHOMANOVÁ  Jessika 2003  PORum  01:25,26  307
 20.  MATOUŠKOVÁ  Leontýna 2003  BiJa  01:25,40  306
 21.  GREGOROVÁ  Eliška 2002  KPSRa  01:26,83  291
 22.  NĚMCOVÁ  Simona 2000  LoNy  01:29,69  264
 23.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  01:29,94  262
 24.  SLAVÍČKOVÁ  Bára 2001  PKSČL  01:32,94  237
 25.  PEKÁRKOVÁ  Klára 2003  PKSČL  01:36,69  211
 26.  PROCHÁZKOVÁ  Veronika 2005  KSPKl  01:47,49  154
 27.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  02:06,27  95

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 MoP.  23112  MoP 32810
 PKČL.  21163  BiJa 22808
 NePK.  13708  NePK 12901
 SKPNy.  13590  AŠMB 12733
 LoNy.  13499  PKČL 11328
 BiJa.  12719  LoNy 11163
 LoBe.  10036  LoBe 10784
 AŠMB.  9932  SKPNy 9245
 SlLi.  9322  OLYMP 7376
 SKS.  8082  USK 7232
 USK.  7544  Boh 7163
 KPSRa.  7396  PKLo 7077
 KSPKl.  7196  SKS 6188
 KPSOs.  6397  VoSP 6045
 SlPl.  6329  SlPl 5877
 SnVa.  5603  SnVa 4194
 Boh.  5089  KSPKl 4032
 PKSČL.  4289  PKSČL 3278
 POKr.  3836  SlLi 2506
 ACPra.  3564  PKSpR 1860
 PORum.  3430  ACPra 1553
 DeBře.  2869  SpHoř 1414
 VoSP.  2700  PORum 1281
 SpHoř.  2306  POKr 965
 PKSpR.  1236  DeBře 0
 OLYMP.  0  KPSOs 0
 PKLo.  0  KPSRa 0