Letní mistrovství ČR 2018 - 4.kolo ČP
46 1500 Volný způsob ml. dorci;st. dorci;
1 MICKA Jan 1995 USK 15:13.22
2 LANDSMANN Jiří 1998 USK 15:48.12
3 POLCAR Dominik 1998 SlPl 15:57.24
4 ZACH Ondřej 1997 PLČB 16:04.14
5 ŠTEMBERK Jakub 2001 SlCho 16:07.41
6 LUNAK Sebastian 2002 USK 16:12.72
7 KOZUBEK Matěj 1996 Boh 16:14.54
8 INGEDULD Vít 1994 KomBr 16:19.38 x
9 SAZOVSKÝ Jan 2001 PKNJ 16:21.69
10 KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 16:28.74
11 LUDVÍK David 2002 LoBe 16:29.14
12 HLOBEŇ Adam 2001 TJZn 16:29.71
13 SLABOCH Matěj 2001 USK 16:32.77
14 NAVRKAL Miroslav 1999 PKZn 16:34.01
15 MACHALLA Matyáš 2001 KPSOs 16:39.72
16 KUPKA Vojtěch 2001 USK 16:41.91
17 SOUČEK Marek 2002 KSPKl 16:49.30
18 KRČEK Jakub 2002 SlPl 16:49.67
19 KLÁSEK Adam 2000 SCPAP 16:51.44
20 KOUTNÝ David 2003 PKNJ 16:59.92
21 NOVÁK Pavel 2000 KSPKl 17:00.93
22 BAUMRT Ondřej 1995 SlCho 17:09.52
23 RENC Matěj 2002 Boh 17:12.30
24 SVOBODA Matyáš 2001 TJZn 17:17.70
25 PERINGER Marek 2003 KomBr 17:21.81
26 HUMLÍČEK Jakub 2003 SOPKo 17:26.46
27 BAJOREK Vojtěch 2003 UnOl 17:35.35
28 MATOUŠEK Marek 2003 PLČB 17:35.49
29 ŠTAUD Sebastien 2002 PKKBr 17:37.23
30 POPOVIČ Tomáš 2001 SlLi 17:38.17
31 UMLAUF Aleš 2001 LoTr 17:39.03
32 SVOBODA Matěj 2000 TJZn 17:40.71
33 KUČERA Filip 2003 KSPKl 17:42.25
34 KLÁSEK Jan 2002 SCPAP 17:43.62
35 VOLECH Matěj 2002 BiJa 17:58.77
36 LAJČUK Leonard 2000 Boh 18:02.56
37 SUDA Václav 2003 SlPl 18:03.07
38 VELEBNÝ Jáchym 2001 SlPl 18:03.66
39 NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 18:04.64
40 ŠLACHTA Jakub 2002 KPSOs 18:08.20
41 KUPKA Vojtěch 2002 KPSOs 18:09.43
42 LHOTKA Michal 2000 AšMB 18:12.91
43 BAŠEK Dominik 2003 USK 18:13.28
44 OTT Dalibor 2003 TJFr 18:13.53
45 FIŠER Kryštof 2002 SlPl 18:13.88
46 KAŠKA Karel 2004 SlCho 18:24.10
47 VAŠATA Michal 2002 PKKBr 18:26.71
48 MRŇÁVEK Martin 2003 SpSHK 18:27.43
49 SKALNÍK Marek 2003 PKKBr 18:27.93
50 HUVAR Ondřej 2000 PKNJ 18:29.04
51 BRUGER Štěpán 2005 Kopř 18:33.99
52 ČERMÁK Daniel 2003 SlPl 18:36.42
53 ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 18:38.17
54 KŘÍSTEK Šimon 2003 KPSOs 18:41.64
55 GAN Valerij 2004 USK 18:42.01
56 TIKOVSKÝ Denis 2005 Boh 18:43.01
57 KOCIÁN Martin 2003 PKNJ 18:46.45
58 GRUBER Tomáš 2003 SlPl 18:49.66
59 HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 18:49.76
60 ACHEDŽAK Anton 2002 MoP 18:50.03
61 UXA Lukáš 2003 LoBe 19:44.05
62 JASKULKA Jan 2002 PKKBr 19:54.44
63 GÖGH Daniel 2004 SkpKB 20:20.38
64 CAHA Adam 2005 SpTřb 22:03.91